Wpis z mikrobloga

Te zdjęcia, ten wywiad - przecież to od razu widać, że go w ogóle nie szanuje...
Ja rozumiem - nie wiadomo co tam się w ich domu dzieje, może im się nie układa, może Robert jest po cichu gejem a żona to tylko broda... nie wiem, nie obchodzi mnie to.
Ale przynajmniej by mu wiochy na socjalach nie robiła.
Po co ona to robi?

#lewandowski #fcbarcelona #p0lka
miku555 - Te zdjęcia, ten wywiad - przecież to od razu widać, że go w ogóle nie szanu...

źródło: z29027301V,Anna-Lewandowska

Pobierz
  • 42
@miku555: bo ludzie dobrzy w jednej dziedzinie są zazwyczaj beznadziejni w innej, tak jakbya przyznawał punkty w Falloucie. Robercik może i dobrze kopie piłkę ale choćby miał murzyna w szafie to nie skojarzy i daje się robić jak dziecko. To nie jest typ Cristiano Ronaldo gdzie by się z nim przespać to laska podpisuje kontrakt bardziej szczegółowy niż przy handlu bronią na bliskim wschodzie, mimo jego atrakcyjności która zawyza jego sukces
Ja #!$%@?ę nawet po tylu latach w związku, gdzie są dzieci które teoretycznie powinny scalać rodzinę, jest i góra pieniędzy których sie dorobili (głównie Robert, larwa się dobrze przyssała i #!$%@? jakiś szajs w social mediach firmując wszystko nazwiskiem męża, nawet to nie powstrzymało jej od kierowania się pierwotnym gadzim instynktem.
Ha Tfu
@miku555: nie po co to robi tylko dlaczego. Dlatego, że 99% zamożnych poerfelem męża p0lek wcześniej czy później dostaje szału #!$%@?. Kiedyś robiłem u jednego gościa taki tynk dekoracyjny. Chata za grube miliony w miejscu gdzie metr działki kosztuje 1200pln... chodził smutny, nie cieszył się. Zapytałem i wkońcu mi powiedział, że on to dla żony wszystko a ta się puściła z jakimś typem ze swojej firmy, a potem jeszcze mu w
@miku555: Gdyby dzieciaka nie miał to może by poszedł w #!$%@? i wziął sobie jakąś młodszą. Teraz może ma #!$%@? i za kilka lat koniec kariery i koniec beta bankomatu. Teraz jeszcze gruba sprawa z Kucharkim którego zdaje się pomówili o szantaż i spreparowali nagrania. Tu jeszcze będzie głośno