Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz brałem udział w takim cyrku, z cyklu kup bilet na koncert znanego artysty na za rok. Co mogło pójść nie tak?

Oczywiście eBilet to #!$%@? gówno, jak tylko sprzedaż ruszyła po 10 minutach strona padła. Odśnieżanie nic nie daje, za 30 razem udało się, wybieram bilety, cyk… podaj kod… jaki #!$%@? kod? Szukam na mailu, SMS, nic nie ma. Ok, zadzwonię na infolinie… taki #!$%@?. Wszyscy konsultanci zajęci, zadzwoń później. Nie, nie możesz zaczekać na linii, po prostu mamy zajeb i elo. Szukam, szukam, nic, zero info, w międzyczasie wywala mnie kilka razy ze strony. Dodatkowo aby #!$%@? klienta widzisz jak miejsca wprost znikają Ci z ekranu.

Godzina 12:40- udaje się wejść na stronę, w międzyczasie czytam ze to pole z kodem to błąd i pracują nad rozwiązaniem problemu. No #!$%@?, mieliście jedno zadanie i dajecie dupy xD

Dobrze, wybrałem miejsca, pole zniknęło… super płace… taki #!$%@? „aktualizacja wydarzenia proszę czekać”. Wraca strona, oczywiście wybrane miejsca #!$%@?ło z koszyka xD dodaje już gdziekolwiek i tym razem przechodzi

Ja #!$%@?, Allegro, eBilet ogarnijcie się bo to jest dramat, nie wiem czy to regularnie u Was tak wyglada ale mamy 2023 rok i nie takie koncerty się wyprzedaje i mozna ogarnąć pod to infrastrukturę.

#podsiadlo #ebilet #allegro
  • 6
@kubas89: procedura jest identyczna jak masz dokumentacje tylko że najpierw musisz wybadać jak system działa, większość botów tak jest robiona a zrobiłem ich dość sporo ;)

Ostatnio znajomy nie mógł dziecka do lekarza zapisać bo wrzucali o północy kilka numerków które szybko znikały. To był jakiś prosty system rejestracji. Szybki skrypt i dziecko zapisane do specjalisty.