Wpis z mikrobloga

99% osobników jedzie na Zanzibar raz w roku i jest to coś, co im się najbardziej w życiu podoba, więc piszą, że to ich pasja ¯\(ツ)/¯

  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun Wysoko ich to pozycjonuje, więc wpisują. Zresztą... Podróżowanie to nie to samo co pasja. Wyjazdy z biurem podróży all inclusive mają się tak do podróży z plecakiem i i dobrym planem jak oglądanie telewizji do chodzenia do kina imho.
  • Odpowiedz
Zainteresowania i hobby wymagają przede wszystkim pewnego poziomu systematyczności i stałego poświęcania czasu.
Co ma wpisać taka Juleczka albo Oski jak jedyne stałe zainteresowanie to doomscrolling insta i TikToka? Oczywiście to, że raz na jakiś czas gdzieś pojedzie i nazwie to podróżowaniem.
  • Odpowiedz
  • 0
@girlsjustwannahavefun zainteresowania/hobby są mylone z chwilowymi przyjemnościami, tanimi (lub nie) zastrzykami dopaminy. Do tego pogląd, że hobby musi być "modne i wygodne" no i wygląda to tak jak wygląda.

Darowałem sobie tindera m.in z tego powodu. Bo co z tego, że niby panna ma jakieś zajawki skoro po chwili rozmowy wychodzi, że to raczej jednorazowe przygody niż rzeczywiste zaangażowanie się w jakiś temat. Wręcz zacząłem traktować pakiet w stylu podróże+konie+psychologia jako redflag
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: Np ja. Fajnie jest czasem gdzies pojechać, ale boli mnie jak mam na to kase wyłożyć. A np moja siostra to ciągle gdzies jeżdzi. Za to ostatni raz to byłam jakoś w 2018 za granicą. Ot fajnie pojechać czasem gdzieś odpoczać, ale to zdecydowanie nie moje zainteresowania ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun To zależy co rozumiesz poprzez podróżowanie. Jeśli chodzi o odkrywanie nowych ładnych miejsc, albo wycieczkę bez celu to tak, a jeśli wycieczkę do najbardziej przeruchanych turystycznie miejsc to nie.
Dlatego nie rozumiem w #!$%@? ludzi którzy jadą w sezonie nad morze np - ludzi w #!$%@?, wrzasku w #!$%@?, ceny #!$%@? w kosmos, kolejki w #!$%@? i koniec końców człowiek wraca bardziej #!$%@? niż wcześniej. Raz pojechałem na urlop w sezonie
  • Odpowiedz