Wpis z mikrobloga

  • 0
Podobno od 2go sezonu jest już zajebiscie


@haabero: Dokładnie tak. Jeśli lubisz poczucie humor bez żadnych granic (mocny czarny humor - rasistowski, szowinistyczny, homofobiczny itp) to Ci się spodoba, jak jesteś delikatny na takie tematy to nie ruszaj bo będziesz zniesmaczony.

Nie znam innego takiego serialu który tak równo by jechał i wyśmiewał wszystko bez limitu - gdyby to powstało teraz to by skasowali od razu - na szczęscie ten serial
  • Odpowiedz
  • 0
@ArchDelux: @jason_bourne @haabero myślałem, że takie przemądrzałe marudy to tylko na memach, tak czy inaczej trzeba być tak nie za średnio ogarniętym, żeby nie zrozumieć przekazu, no chyba, że po prostu lubisz szukać gdzie możesz się #!$%@?ć i pokazać jaki Ty to mądry nie jesteś, jedno i drugie jest dość słabe, nie pozdrawiam

A swoją drogą serial idealny dla Ciebie - tam po takich typach jadą bez przerwy, dobrze się pośmiać
  • Odpowiedz
  • 0
Jak mi nie podejdzie to jesteś u pani.


@ZinedineZidane10: Jako ktoś kto obejrzał The Office 3 razy śmiało mogę polecić - ale nie zrezygnuj po pierwszym sezonie, ten serial dostaje ogromnego kopa po drugim sezonie (zresztą podobnie jak the office).

I jak Ci się będzie chciało to napisz potem kiedyś czy podeszło :)
  • Odpowiedz