Wpis z mikrobloga

Pamiętam, jak chciałem pomóc przy tworzeniu Dziejów, to już na wstępie odbiłem się od ściany.

Dark mi napisał:

"Dostałem informację o pomyślnym przejściu przez Ciebie rekrutacji, w takim razie prośba, kolejno potrzebujemy:

1) Wydrukuj egzemplarz umowy z załącznika i wypełni

2) Zrób zdjęcie egzemplarza + pierwszej strony dowodu osobistego (tylko z widocznym zdjęciem, peselem i imieniem nazwiskiem) i podeślij to w jednej paczce (zbieramy sprawiedliwie od wszystkich, jeśli wyrazisz potrzebę podpiszę wszelkie dokumenty zaświadczające, że odpowiadam i ręczę za to głową)"

Zdjęcie dowodu poza AML do charytatywnego wspierania rozwoju darmowego dodatku, na który jest założony patronite xD.

Zaś 10 punkt umowy brzmi:

"Obie strony zobowiązane są do zachowywania kultury wypowiedzi i współpracy,

oraz szacunku do wszystkich członków zespołu."

Szacunek uzyskuje się w wyniku zapisu w umowie xD.

To nie miało prawa się udać.

#dziejekhorinis
  • 3
  • Odpowiedz
@BetonowePlacki: Wsm to ten cały Darek mi zaimponował. Zawsze mi imponowali ludzie którzy wkładali tyle pracy w robienie za swoich zajęć czegoś cholernie ważnego, czegoś niesamowicie profesjonalnego jakby byli conajmniej liderami branży. Darek zrobił z robienia moda (tak samo jak mody robili Magic Team, Trazege i od #!$%@? innych grup i grupek) proces niczym tworzenia wysokobudżetowej gry jak conajmniej Redzi albo Acitivision. I na prawdę że jemu i innym pajacom chciało
  • Odpowiedz