Wpis z mikrobloga

Rozczarowanko, że Playstation Portal nie ma ekranu OLED i nie może służyć za dodatkowy kontroler. W urządzeniu tak "jednowymiarowym", to ta gra zdalna ma być w najlepszym wydaniu, a tu najlepszego ekranu nie ma. No nic, na razie jest spore meh (zwłaszcza przy tej cenie). Zobaczę jakie będą opinie po premierze.

A tak poza tym to giereczkowy internet ładnie się zesrał o peryferyjne urządzenie do #ps5. Chcę znaleźć filmik na YT z prezentacją, a tam same miniatury, że to handheld, terrible i dead on arrival. Innymi słowy, krzywda się znów zadziała graczom, bo wydano jakiś opcjonalny klunkier nie skierowany pod nich.
  • 6
@Theos: bo to tak jak VR ma bardzo konkretną grupę odbiorców:
- dorośli ludzie z obowiązkami dla których granie przed tv nie jest takie oczywiste
- młodzież i dzieci które mają tylko tv w salonie który jest często zajęty

A zesrali się jak w każdej innej dziedzinie ludzie którzy grają non stop i nie mają tych problemów.
@Ponury_przegryw: urządzenie ogłosili tak mało szumnie jak dwa rodzaje słuchawek. A ludzie windują PSPortal do sztandarowego produktu. I te porównania do Switcha Lite. dx

BTW, PS VR ma konkretną grupę odbiorców, to niszowy produkt, ale i tak jest na co narzekać. Słaby marketing + słabe wsparcie. No jak Astro Boy RM może nie być przeportowany na PSVR2
@Ponury_przegryw: jak dla mnie skoro ktoś ma PS5 to dlaczego miałby wybrać granie słabej jakości na ekraniku 8cali skoro może wygodnie grać na telewizorze? Chyba jedyną grupa odbiorców są dzieci które koniecznie muszą grać a mama ogląda seriale na telewizorze. Tylko mi nie pisz, że ktoś jest w podróży i musi grać. Dorośli ludzie nie muszą grać jak dzieci dorośli grają dla przyjemności a granie w pociągu to nie jest przyjemność.