Wpis z mikrobloga

Czy nie brzydzisz się popierać partię, której czołowi działacze mają takie cele? :

Korwin Mikke - wielokrotnie postulował legalizację pedofili. Wielokrotnie postulował wprowadzenie dyktatury oraz likwidacje edukacji i opieki zdrowotnej, chwali hitlera i Jego Ekscelencje putina, popiera mordowanie kobiet

Grzregorz Braun - postulował biczowanie gejów, podpisał kondederację gierdzwaldzką, gdzie zobowiązał się do działań zmierzających zmianę Polski w państwo wyznaniowe, popiera mordowanie kobiet

Sławomir Mentzen - podpisał konfederację gierdzwaldzką, gdzie zobowiązał się do do działań zmierzających zmianę Polski w państwo wyznaniowe, wielokrotnie postulował za biciem dzieci, autor 5 konfederacji w której postulował polexit, likwidację żydów, likwidację podatków, likwidację homoseksualistów i mordowania kobiet. Wielokrotnie podkreślał, że nie lubi demokracji postulując dyktaturę. popiera mordowanie kobiet

Krzysztof Bosak - postulował zwiększenie programu 500+, rozszerzenie go, hailował, popiera mordowanie kobiet

Dobromir Sośnierz - poparł postulat zjadania psów, już wcześniej postulował postulat znęcania się nad zwierzętami, ganiał w gaciach z narysowanym #!$%@? po ulicy.

A jest jeszcze Tyszka - pisowiec w delegacji i drugi pisior Wippler - koleszka Janusza Kowalskiego, założyciel partyjki republikanie, która jest przystawką pis.
Plus cała masa pisowskich spadachroniarzy.

Pamiętaj, oni tylko chcą obniżać podatki.
#heheszki #polityka #bekazkonfederacji #konfederacja
wolny_kot - Czy nie brzydzisz się popierać partię, której czołowi działacze mają taki...

źródło: Zrzut ekranu 2023-08-23 184116

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
a to nie słyszałeś, że to tylko żart był?


@wolny_kot: Ja myślałem, że oni tylko żartują. Bo jak to co mówią i cały ich program jest na poważenie, to oby się nie dostali i nie rządzili, bo kurde trzeba będzie nieruchomości za granicą szukać,
  • Odpowiedz
Czy nie brzydzisz się popierać partię, której czołowi działacze mają takie cele? :

@wolny_kot: Bardziej bym się brzydził popierać PO i być utożsamianym z takimi kłamcami jak ty.

Dobromir Sośnierz - poparł postulat zjadania psów

Z tego całego steku bzdur, to jest najśmieszniejsze. Jak ty sobie wyobrażasz "postulat zjadania psów"? W programie, obok "obniżenie i uproszczenie podatków", "ochrona granic kraju przed nielegalną imigracją" wpisali "zjadanie psów"?
  • Odpowiedz
  • 0
Teraz proszę powiedz mi na co mam głosować xd


@voldi: żywotnym interesem rzeczpospolitej jest pozbycie się pisu. A tylko PO niestety jeśli wygra w odpowiednim stosunku, to to gwarantuje.
  • Odpowiedz
@wolny_kot: ja za PiSu żyje na normalnym poziomie z małymi oszczędnościami które są coraz mniej warte bo inflacja, za tuska była nędza i brak oszczędności, wybór jest prosty Konfederacja> PiS> stalin, mao,lucyfer> tusk
  • Odpowiedz
  • 1
ja za PiSu żyje na normalnym poziomie


@aulus: jeśli z dotacji to nie żyjesz na normalnym poziomie, a na kredyt który już zaczynasz spłacać.
Rozwój gospodarczy był cały czas. PiS dokonał niemożliwego - spowodował recesje i inflację równolegle. Smaruj dupę. Jeszcze pare lat ich rządów i będziesz wzorem konfederacji żarł psy.
  • Odpowiedz
raczej sam się doprowadziłeś do nędzy. Pisowskie dotacje nic nie zmieniają.

@wolny_kot: "Niemożliwe że nie lubisz Tuska na pewno jakiegoś gówna z Konfederacji się zasłuchałeś serio co ty gadasz jak Tusk ciebie doprowadził do nędzy na pewno sam siebie doprowadziłeś mówię ci spróbuj jeszcze raz zagłosuj na Tuska nie da się nie lubić Tuska jak Tusk będzie rządził będzie dobrze"
ibilon - >raczej sam się doprowadziłeś do nędzy. Pisowskie dotacje nic nie zmieniają....

źródło: Capture

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@ibilon: w jaki sposób tusk doprowadził go do nędzy? Tym, że inflacja była ujemna i za te same pieniądze mógł kupować coraz więcej, że był wzrost gospodarczy i spadało bezrobocie?
  • Odpowiedz
@wolny_kot: Tak było, w twoich urojeniach. A w rzeczywistości było rosnące bezrobocie i słynne "zmień pracę, weź kredyt". Na szczęście są jeszcze ludzie, którzy pamiętają, dlaczego Tusk przegrał wybory.
  • Odpowiedz
  • 0
"zmień pracę, weź kredyt"


@ibilon: co złego w tej radzie? Sam żałuje, że skorzystałem z niej kilka lat później, bo zaoszczędziłbym z 50 000 zł, ten kto skorzystał wygrał życie.
  • Odpowiedz
@wolny_kot:

likwidacje edukacji i opieki zdrowotnej,

Nie #!$%@? likwidacji edukacji i opieki zdrowotnej a likwidacji PUBLICZNEJ edukacji i opieki zdrowotnej, nie jestem psychofanem Janusza, ale nie #!$%@? mu w jego stare usta jakichś farmazonów. Akurat tutaj dobrze prawi, a tyś debil
  • Odpowiedz
@wolny_kot: + Wilk z prorosyjskim i antyszczepowym przesłaniem
+ Socha żebraczą hajsiwo na sprzęgło i straszy transplantacjami
+ facet od leczenia plazmą i Mentzen chroniący szarlatanów
+ Braun antyprotestant i autor chamskich interwencji
+ Brat Mentzena i afera kryptowalutowa czy co tam było
+ Korwin bad boy ruchacz mający powodzenie u kobiet mówiący że program Konfederacji jest dla zebrania głosów idiotow
+ Panasiuk wiadomo ha tfu
+ Winnicki dogadany w mailach
  • Odpowiedz
@wolny_kot: Nie #!$%@? smętów, pewnie za młody jesteś i nie pamiętasz, bo 8 lat temu PiS wygrał właśnie dlatego, że Polacy mieli dość PO, te same ułomne hasła "byle co byle nie PO", no i co, lepiej jest?
Tak samo teraz, rzygać mi się chce jak słyszę taki bełkot.

Wy kuźwa albo macie pamięć jakiegoś nierozwiniętego zwierzęcia, nie sięgającą 8 lat, albo byliście wtedy w pieluchach, albo jesteście debilami, którzy dają
  • Odpowiedz