Wpis z mikrobloga

To ja widząc, jak większość znajomych w moim wieku już ma narzeczoną albo wstawia zdjęcie ze swojego ślubu, kiedy nigdy nawet nie było blisko żeby potrzymać dziewczynę za rękę.

Życie jako podczłowiek to tylko pasmo bólu i ciągłego bycia uświadamianym o byciu podczłowiekiem..
#przegryw
Pobierz Mazurroo - To ja widząc, jak większość znajomych w moim wieku już ma narzeczoną albo ...
źródło: eh
  • 16
@kwas_rybonukleinowy: Jestem brzydki, znęcano się nade mną w okresie szkolnym, więc nawet już dynamicznością nie nadrobię, nienawidzę siebie. Gadanie tu nic nie zmieni, poza dalszym uświadamianiem sobie swojej niższości.

@wypok_wypok Robię od kilku lat, udało mi się znaleźć tą słynną pracę w programowaniu, dalej moje życie to żart.
@Sants1: Pewnie tak jest, ja już mam dolną granicę na tym poziomie, że dla mnie nie ma brzydkich kobiet. To tylko pokazuje, w jakiej dupie jestem - 0 wymagań, a nikt by mnie kijem nie dotknął.

Ale zaraz ktoś napisze, żę to właśnie dlatego i powinienem tylko z modelkami.
@Mazurroo: Wymagania to dobra rzecz ktorej mezczyzni nie maja, ktora wedlug mnie uratowalaby rynek randkowy niestety faceci sa zbyt rozpustni zeby sie wstrzymac z ruchaniem. I mamy co mamy
@Mazurroo: Chłopy są obrzydliwe, wszystkie. No może poza gejami. Nie chłopa rzeczą jest by brylował na wybiegach. Chłop ma ubierać się schludnie, chodzić do fryzjera i używać kosmetyków z pobliskiego rossmanna.
Poszukaj wśród szarych myszek ~5/10. Związek i seks z taką może być lepszy i dłuższy niż z niejedną modelką.
@Mazurroo: Jak nigdy nie trzymałeś, to pewnie jesteś 1/10, musiałbyś znaleźć dziewczyne -1/10. Jak sie z tym czujesz ? Ogólnie mężczyzn młodych jest kilka procent więcej niż kobiet, matematyke zostawiam tobie.