Wpis z mikrobloga

Kibole Wisły Kraków pobili Komara z Puszczy. Wg artykułu ma uszkodzoną rękę i rundę z głowy.

https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1078462/kibole-pobili-pilkarza-z-ekstraklasy-a-potem-probowali-go-zastraszyc-maczetami

Według relacji świadków, z którymi rozmawiały WP SportoweFakty, młodzi kibole podeszli w sobotni wieczór do Komara i zaczęli mu grozić. W końcu napastnicy zaczęli bić bramkarza Puszczy Niepołomice, krzycząc, że to zemsta za przegrany mecz barażowy. Mężczyźni zaczęli się gonić po terenie festynu, ostatecznie bramkarzowi mieli pomóc strażacy ochotnicy.


Kewin Komar prosto z Wiśnicza Małego trafił na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Bochni. Spotkał się tam z jednym z napastników - który miał dostać cios od broniącego się piłkarza. Podczas rozmowy na szpitalnym korytarzu Komar usłyszał, że jeśli zgłosi pobicie, to napastnicy znajdą go, bo wiedzą gdzie mieszka. Lekarzowi Komar powiedział w związku z tym, że uderzył ręką w ścianę.

Ale gdy bramkarz Puszczy Niepołomice wrócił do mieszkania w Bochni, pod jego domem czekało kilkunastu kiboli z maczetami. Wtedy piłkarz wezwał policję.


Wołam oczywiście @SpiderFYM, wie dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
#wislakrakow
#patologiazewsi
thority - Kibole Wisły Kraków pobili Komara z Puszczy. Wg artykułu ma uszkodzoną rękę...

źródło: Zrzut ekranu 2023-08-28 091825

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • 209
@thority: Powaznie #!$%@? momentami jest mi wstyd, że jestem kibicem Wisły Kraków. Nie wiem czy w Polsce jest jeszcze drugi klub z tak toksyczną społecznością. Naprawde odechciewa się chodzić na mecze i byc kojarzonym z tym klubem.
  • Odpowiedz
Wołam oczywiście @SpiderFYM, wie dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@thority: No nie do końca wiem dlaczego. Pisałem już wiele razy, każdą patologię należy tępić niezależnie z jakiego to klubu. Kompromitacja, wstyd i hańba. Więcej do powiedzenia na ten temat nie mam.
O, jeszcze patologia, gardzę czymś takim.
  • Odpowiedz
@Aerwin:
Poczytaj kroniki kryminalne szukając po kibice i kibole. W całej Polsce to jest ciężka patola i gangsterka z takimi wybitnymi osiągnieciami jak morderstwa, gwałty, zmuszanie nieletnich do prostytucji, sprzedarz narkotyków dzieciom czy nawet sprowadzanie nielegalnych imigrantów...
  • Odpowiedz
@thority: Widzicie? Tacy "przyjaciele". Jeszcze trochę i zrobią swoje własne getta i będą terroryzować normalnych Polaków. Polska dla Polaków (minus ci kibice). Ale pewnie i tak zostanę zwyzywany od onuc tylko dlatego, że zwrac uwagę na fakt jakim parszywym narodem są ci "polacy".
  • Odpowiedz
@thority Dla problemu nie pomoze unikanie powiazan z Wisla - nie zadne bydlo, nie patologia, tylko nie bac sie i wprost mowic ze to Wisla Krakow. Jeszcze nie tak dawno sam klub byl bezposrednio powiazany z tymi samymi kibolami. Sprawa Sharksow przeminela, nie poniesli konsekwencji mimo dowodow na wspoldzialanie, teraz unikaja tematu kontynuacji dzialalnosci tych grup pod innymi nazwami.
  • Odpowiedz
@Aerwin: ogólnie w Krakowie bardzo przykry klimat kibicowski, wyniszczający zresztą własne kluby finansowo, wizerunkowo, a nawet sportowo. A szkoda bo potencjał bardzo duży.
  • Odpowiedz
@Aerwin nie ma co być ci wstyd. Prawda jest taka, że wszyscy kibole to banda #!$%@? agresywnych troglodytów, jedyne co tych z Wisły odróżnia od reszty to fakt, że tym razem ich #!$%@?ństwo było po prostu miedialne przez fakt osoby ofiary. Ale nie ma co się oszukiwać, wszyscy kibole to takie same agresywne osobniki, wiele osób już pewnie zapomniało o tym jak kibole Legii na środku drogi pobili rodzinę w składzie dziadek,
  • Odpowiedz
momentami jest mi wstyd, że jestem kibicem Wisły Kraków.


@Aerwin: A klub podejmuje jakieś działania w związku z takimi sytuacjami (np: wykluczenie poprzez dożywotnie zakazy stadionowe) czy raczej mają wylane na to kto tworzy społeczność kibiców?
  • Odpowiedz