Wpis z mikrobloga

  • 1
18 18


@paczelok: W tym odcinku serialu pewna dziewczyna (z wyglądu osiemnastka) miała przyjść na spotkanie o godz. 18, ale widać spóźnialska jakaś. I zrobiła się 18:18 w kadrze filmu. Pewnie taki (filmowy) przypadek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@HHokuss @jar-mitryn Bez spiny proszę. Wiem, że wyszukiwanie obrazem by to ogarnęło. Problem w tym, że zegarek występuje pod co najmniej trzema markami (Levis, Spectrum, EMD). Stąd było moje pytanie do ekspertów spod tagu #zegarki i #zegarkiboners z prośbą o ujednolicenie modelu, a przede wszystkim o wskazanie zamiennika (podróby), która nie kosztuje pierdyliarda funtów na e-bayu i jest dostępna w PL od ręki. Nie jestem kolekcjonerem. Po prostu spodobał mi się wygląd
  • Odpowiedz
  • 0
właśnie dlatego nie polecam pytać na wykopie, wchodzi człowiek w tryb obronny i tak sie to kończy

Oszczędzisz sobie frustracji pytania na wykopie


@jar-mitryn: Chyba raczej "odpowiadacz", zamiast w sposób rzeczowy i konstruktywny odpowiedzieć, wchodzi w "tryb atakujący", posądzając pytającego np. o frustrację... Wiesz w ogóle co to słowo oznacza i jakie ma konotacje? Czy może po prostu gdzieś zasłyszałeś i powtarzasz?
  • Odpowiedz