Wpis z mikrobloga

@Zarzutkkake zarzutka czy nie brzmi legitnie xD do mnie się koleżanka po 7 latach odezwała, a na pytanie ze sobie nagle przypomniała po 7 latach to mi napisała ze szczęśliwi czasu nie liczą i ch*j xD idiotka
  • Odpowiedz
Gościu o nicku Zarzutkkake wrzuca rozmowę o MLM akurat w tym czasie, gdy na wykopie jednym z najpopularniejszych tagów jest #frajerzyzmlm

Wykopki:

łooo kurde ale jajca ciągnij tę rozmowę hahahah wołaj :DDDD


IQ wykopków jest równe ich wiekowi, don't try to change my mind
  • Odpowiedz
ITT: Wykopowi eksperci od zarzutek nie rozumieją kto tu kogo zarzutkuje.

@Zarzutkkake: Dlaczego udostępniasz prywatną korespondencję i chcesz obśmiać faceta w internecie?


@Bunch: xDDD

Przecież to jego korespondencja, może z nią robić co chce XD
  • Odpowiedz
Robiłem u typa, który jeździł autem za 1-2k PLN. Rozlatującym się gruchotem, który trzymały do kupy trytytki.

Później kupił sobie pełnoletniego złoma (już na wejściu musiał włożyć kasę, współczuję mechanikowi).


Typ miał 9 cyferek w majątku, bez kropek ani przecinków (i to ostrożnie liczę, bo nie o wszystkim mógł powiedzieć). Głównie nieruchomości w różnych krajach/kontynentach.


@inozytol: 100 mln majątku w nieruchomościach na głupi wynajem to przecież nie da się wyjść mniej
  • Odpowiedz
Gościu o nicku Zarzutkkake wrzuca rozmowę o MLM akurat w tym czasie, gdy na wykopie jednym z najpopularniejszych tagów jest #frajerzyzmlm


Wykopki:


łooo kurde ale jajca ciągnij tę rozmowę hahahah wołaj :DDDD


IQ wykopków jest równe ich wiekowi, don't try to change my mind


@Psychopathy_Red: mnie zawsze #!$%@? jak ameby łapiące się na najbardziej oczywiste zarzutki, śmieją się z głupoty ich bohaterów. dokładnie jak w tym watku xD
  • Odpowiedz
nie da się wyjść mniej niż 100k pln / msc. Kto taki jeździłby gruzem?


@becvvv: 100k PLN/msc, to typ brał z jednego, głównego budynku. Tzn. mógł, ale w części bawił się we własne biznesy.

Nie jesteś w stanie w to uwierzyć? Ja również nie byłem, przynajmniej na początku. Tak samo jak to, że na rożne zaproszenia/eventy/śniadania/obiady chodził po to, żeby sobie zjeść za darmo.
  • Odpowiedz
  • 1
@inozytol ja tam jestem w stanie uwierzyć, bo choc stac mnie kupić auto w salonie sredniej klasy za gotówke to postanowiłem naprawić 407 z 2005 roku inwestując w niego 100% wartosci bo sentyment i jakos fajnie sie nim jeździ. Pomimo posiadania reszty aut nie starszych jak 3 lata to często wsiadałem w auto z 2005 roku.
Znam też człowieka, który ma podobna sytuacje do mojej albo i lepszą, jednak do marketu czy
  • Odpowiedz
wartosci bo sentyment i jakos fajnie sie nim jeździ.


@Zarzutkkake:

No i właśnie chyba mylimy dwie rzeczy. To nie jest kwestia "sentymentu", a srania na to, czym się jeździ :) Tak samo byłem z ubiorem. Dlatego, gdy chodziliśmy na jakieś spotkania (otwarcie restauracji, oferty różne, gdzie było śniadanie lub obiad za darmo, wiadomka XD) to się cieszyłem, że mamy zaproszenie na piśmie.
Pytałem się, o ch%j chodzi z tym autem, to
  • Odpowiedz