Wpis z mikrobloga

#biedronka to już przechodzi samą siebie - dziś zauważyłem, że na niektórych produktach "normalna" cena jest praktycznie niewidoczna. Wg mnie jest to jawne #oszustwo i #oszukujo . To już nawet nie jest etap etykiet a'la #zabka czyli cena jednostkowa za kupienie kilku produktów jest podana większą czcionką, bo tam cena za jedną sztukę też jest widoczna.

Wg mnie to "normalna" cena powinna być widoczna największą czcionką. Normalna oznacza, że wchodzę do sklepu, kupuje tylko ten jeden produkt w liczbie sztuk jeden, nie mam żadnej karty członkowskiej, płacę dowolną formą i wychodzę. Każda inna zniżka, to tylko opcja i taka cena powinna być widoczna nie bardziej niż normalna cena.

Arbuz w tym przypadku kosztuje normalnie 2,99 PLN / kg. Gratuluję sokolego oka, jeżeli to zauważyłeś w ciągu 30s ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mtosny - #biedronka to już przechodzi samą siebie - dziś zauważyłem, że na niektórych...

źródło: IMG_20230827_165924

Pobierz
  • 75
Biedronka regularnie dostaje kary za swoje manipulacje


@mtosny: Wpisali je sobie w koszty i podnieśli ceny. Kary finansowe wobec dużych firm/korpo to chyba najgłupsza forma jaką można wymyślić - bo płacą je klienci (w podniesionych cenach) i pracownicy najniższego szczebla (bo oni są dotknięci wszelkimi cięciami kosztów w pierwszej kolejności). Zamiast nich kierownictwo powinno iść w pasiak, nawet symbolicznie na jakiś miesiąc, ale z tego już by się tak łatwo nie
@mtosny: no właśnie, to czy można złożyć zażalenie na ciało, które tych kar udziela, że są najwyraźniej za mało dotkliwe, skoro biedronka może sobie je wpisać w koszty i kontynuować proceder?
@mtosny: pisałem o tym już lata temu, kiedy sieci komórkowe podłapały taki #!$%@? trend, że pierwszy miesiąc abonamentu był za darmo, więc pisali na całe, uliczne banery 0 ZŁOTYCH NA START. A czy potem abonament 24 czy 1224zł to już #!$%@? z informacją.
Teraz ten problem tylko się rozszerzył.
ł, że to przecież normalna i trzeba umieć czytać XD


@deziom:

To normalne w biedronce i trzeba umieć czytać XD Sam oglądam wszystkie plakietki, gramatury i warunki promki, a i tak czasami się przejadę.

Choć faktycznie nie powinniśmy się na to godzić.
@mtosny: Najlepszy wał to odwalili z tydzień może dwa temu. Rzucili kilka całkiem fajnych promocji ale nic nierealistycznego. Ale tu haczyk jak wydasz na inne produkty min. 149 zł xD
Już wcześniej robili akcje, gdzie rabat był jak wydało się 29 czy 49 zł na coś innego ale przy obecnych cenach nic spektakularnego. Ale 150 zł to jednak widziałem, że kilka osób na kasach się zagotowało.

Oczywiście detale małym drukiem i
@mtosny: ja do dzisiaj nie wiem czy "kup dwa produkty by otrzymać promocje" to czy ta promocja nalicza się tylko na drugi produkt czy na oba xD

Mam w to #!$%@? ogólnie bo kupuje to co chce zjeść, ale irytuje mnie ta moda na cenowki od kilku lat. Jeszcze te wymuszanie instalowania aplikacji xD
@mtosny: Ostatnio - drogą wyjątku, bo normalnie bojkotuję ten pseudosklep - byłem na zakupach w Biedrze i zwróciłem uwagę na to samo. Za chiny ludowe nie umiałem znaleźć normalnej ceny. W żabkach to samo.

Kurde, da się w tym państwie z kartonu zrobić normalnie zakupy?! (°°