Wpis z mikrobloga

@tether69: Czy ja wiem, większość muzyki której słucham ja ma fundament w 90 bardziej i fakt, innowacji nie jest zbyt dużo, ale jakość nagrań, melodie i tematyka nadal podlegają rozwojowi.
@atteint: no nie wiem. dla mnie pomimo, ze jestem stosunkowo mlody starsza muzyka czyli sprzed 2000 jest duzo lepsza niz obecna. muzyka, filmy chyba tez wiekszosc najlepszych to przed 2000. pomimo rozwoju internetu, komputerow, samochodow to muzyka i film- stare ale jare
@tether69: Twój zachwyt nad muzyką z tamtych lat zawdzięczasz głównie otoczeniu, które wychowało cię w przeświadczeniu, że kiedyś to była muza, teraz nie ma.

Faktycznie w każdej dekadzie zdarzają się artyści wyjątkowi, którzy nagrywają dobrą muzykę, ale nie mają już takiej siły przebicia, by zbierać milion osób wokół stadionu Wembley, tak jak kiedyś robiły duże kapele typu Pink Floyd.
@tether69: Te 40/50 lat, które minęło od tych twoich złotych dekad zdążyło odsiać diamenty od potoku gówna, które w tamtych czasach też powstawało. Tak samo będzie za kolejne X lat, gdy ludzie będą miło wspominali jedynie najlepsze kawałki.