Wpis z mikrobloga

Ponieważ mój wcześniejszy post nie wiedzieć dlaczego spadł z rowerka to wrzucę go jeszcze raz w nieco zmienionej formie.
Jak na razie z tagu dowiedziałem się, że @smutny_kojot to osoba o niskim ilorazie inteligencji, a nie czekaj przecież to już wiedział każdy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czekam na filmik ze szczekania skoro okazało się, że to twoi bracia koniasze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #rosja #ukraina
Pobierz YoungBoniekk - Ponieważ mój wcześniejszy post nie wiedzieć dlaczego spadł z rowerka t...
źródło: smutnykojotosobaoniskimilorazieinteligencji
  • 18
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Smarek37: ty jesteś naprawdę jakiś nie tego skwarek, typ napisał ci jak Abel krowie wytłumaczył, że usunięto mu poprzedni wpis a ty masz do mnie pretensję, że coś edytowalem. Weź 20 metrów rozpędu...
@Jaszczompx: fakty potwierdzone filmem, masz jakieś pytania? Bo ja tam ewidentnie widzę bułę wyłapaną przez Polaka od jednego z Gruzinów krzyczących slava Ukrainie.

Powinni ich spakować na front do pułku gruzińskiego.Stop zastraszaniu Polaków we własnym kraju.
@Aquamen:

zrobiłeś z siebie idiotę

Tak, zrobiłem z siebie strasznego idiotę, bo nie siedzę 24h na tagu jak ty i nie zwróciłem uwagi w czyim wpisie mi mignął twój wysryw. No coś strasznego manipulancie xd
@Smarek37: ja też nie siedzę 24/7 ale potrafię jeszcze czytać ze zrozumieniem. Polecam powtórzyć szkołę podstawową bo ewidentnie tego potrzebujesz. Życzę ci powodzenia bo z takim IQ będzie ci potrzebne( )
@Aquamen:

musisz wygoglować słowo manipulacja

Sorry, czyli ty faktycznie nie manipulujesz, ty po prostu w to wierzysz XD. O kurde stary, faktycznie marnuję czas na ciebie. Do tej otchłani i tak nic nie dotrze.
@Smarek37: ale w co wierzę opowiedz mi, w post wydany przez policję która potwierdziła, że to nie inscenizacja tylko sytuacja faktycznie miała miejsce? Więc jeśli tak to nie mam więcej pytań skwarek xd