Wpis z mikrobloga

@marek-termanowski: bo rosja póki co robi nam mniejsze szkody niż Ukraina. Czemu nie pozwalają na ekshumację Wołynia? Czemu w znaleziskach są ciągle jakieś pobicia polaków przez grupy Ukrainców? Czemu nie giną na froncie tylko biją naszych, którzy im pomagają? A ten wypadek samochodowy? Mandat 50 punktów karnych dla Ukraińca?
@TDDwBashu:

do ośmio osobowej grupy polskiej młodzieży bawiącej się na bulwarach wiślanych (19-22 lata) podeszła grupa 12 Ukraińców. Zażądali od biesiadników aby kolejno ustawiali się i wykrzykiwali hasło "slava Ukrainie". Polacy odmówili twierdząc, że są Polakami i nie będą wykrzykiwać tych tekstów. Wówczas rozpoczęło się ich bicie i kopanie.Osiem osób doznało urazów wielonarządowych, a jedna z nich (student psychologii) przebywa w szpitalu. Przybyła na miejsce tzw.policja czytaj milicja obywatela kaczyńskiego spisała
@nad__czlowiek Oczywiście, że pluje na każdego ukraińca, który popełnia tutaj przestepstwa. Na szczęscie jest ich tak mało, że ślinę dalej mam.

Jakbyś doczytał analfabeto, to sam świadek pisał, że byli tam gruzini i inne nacje xD Przestań się orać chłopcze.
Po prostu gardzę ruskim ścierwem i konfederackim popsólstwem - a to nie tylko obowiązek, ale i przyjemność.


@TDDwBashu: a ja gardzę ukraińcami bo przyjeżdzają po nasze socjale, ZUS i inne zapomogi zamiast iść walczyć na front. A nawet mi ta kasa nie przeszkadza, niech se siedzą, ale niech szanują naszych rodaków i niech się w końcu rozliczą z Wołynia i nazwą banderę złoczyńcą.

To nie. Co chwila jakieś wypadki, potrącenie naszych
Wiesz ze Polacy dziennie popełniają 13 tysięcy przestępstw? Ukraińcy robią ich tez pewnie koło 500-1000. Dlaczego nie spamujesz wszystkimi przestępstwami? Kiedy odkręcicie nam gaz?


@Rogovic: podaj mi choć jedno znalezisko gdzie Polak coś zrobił ukraincowi. Podaj. Te 13 tysięcy to Polak krzywdzący Polaka, 0 przestępstw gdzie Polak krzywdzi Ukraińca. Z kolei z tych 500 zbrodni ukrainy to zapewne 400 przeciw Polakom i tylko 100 przeciw swoim. Taka wielka różnica

Nie obchodzą
@nad__czlowiek Tak szybko odpisałeś, że musiałeś chyba kopiuj-wklej robić xD

No widzisz typie - po raz kolejny zamiast odwołać się do statystyk, wychodzisz na analfabete.

Ukraińcy więcej wnoszą do budżetu niż z niego wynoszą.
Proporcjonalnie mniej popełniają przestępstw niż Polacy.

Wróc jak skończysz szkołę.
Coś jeszcze???

Odpowiedz


@TDDwBashu: trochę gówniane wyliczenia bez podania długości wyroków zakładając że napływ ukraińców zwiększył się w ostatnich latach. Do tego nie bierzesz pod uwagę innych narodowości które siedzą w polskich więzieniach. Ale czego się spodziewać jak porównanie robi się pod konkretną tezę...