Wpis z mikrobloga

Kiedy piszę tu że się do niczego nie nadaję, to dużo osób mówi że to niemożliwe i każdy ma jakiś talent. Więc w poszukiwaniu odpowiedzi, jakiś czas temu zauważyłem że często ludzie mi powtarzają że fajnie pisze i że mógłbym się tym zająć jakoś na codzień. No ok, może i to prawda, chociaż ja się nie znam, moja siostra zajmuje się hobbystycznie pisaniem opowiadań i uczestniczeniem w jakichś kółkach literackich na discordzie, ogólnie jej marzenie to wydać swoją książkę - więc pomyślałem przez chwilę że może faktycznie coś w tym jest. Ja jedynie napisałem kilka past na innych forach o gierkach komputerowych.
Ale wracając do tematu, nie znam się na niczym dobrze, nie podróżuję, prawdopodobnie nie udało by mi się napisać spójnej, ciekawej i dobrze sprzedającej się książki fantasy czy jakiejkolwiek innej, jedyne co robię w wolnym czasie to czytam książki, gram w gry i uczę się czegoś na studia albo hobbystycznie co mi akurat przyjdzie do głowy.
Więc jak mógłbym ten nowo odkryty przez człowieków z internetu, talent wykorzystać? Czy jest coś w czym ta umiejętność mogłaby mi się przydać oprócz lania wody na maturze z polskiego?
#przegryw #kiciochpyta #feels #smiecludzki #rozwojosobisty
  • 4
@423frewq4f23: Pisać z ludźmi na necie? Bajerować panienki? Nie wiem. Jeżeli chcesz na tym talencie zarobić, to chyba tylko wynająć się jakiejś partii politycznej do komentarzy po sieci, ale to dla ludzi bez kręgosłupa moralnego.