Wpis z mikrobloga

@Szej_Hulud: Czytałem to z rok temu i z moją pamięcią do imion bohaterów po kilkudziesięciu stronach nie wiedziałem co jest czym i kto jest kim ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na jesieni mam w planach zacząć od początku, bo drugi tom już był dużo lepszy.
Ale klimat jest MEGAAAA!!! Jest potencjał, ale chyba po raz pierwszy w życiu będę musiał robić sobie notatki z książki, żeby się nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Najmilszy_Maf1oso: Ja przyznam nie miałem większego problemu i nie gubiłem się.
Kilka razy zerknąłem do spisu, lub musiałem sobie przypomnieć o co biega, ale tak to wszystko zrozumiałe dla mnie.
Pewnie dlatego, że czytam raczej sporo i mózg wytrenowany w pamięci i łączeniu wątków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wykolejony tak jak kolega napisał.
  • Odpowiedz
@Szej_Hulud: no jak się nie gubisz w pierwszym tomie to jesteś jakiś kozak, bo nawet jeśli ogarniasz postacie to i tak praktycznie nie da się ogarnąć wielu wątków tego świata. Pewnie jakbym teraz czytał drugi raz to bym miał zupełnie inne zdanie o tej książce. Jestem na 7 tomie i pierwszy był zdecydowanie najsłabszy, a potem jest już tyko lepiej.
  • Odpowiedz