Wpis z mikrobloga

@Joncrow: kiedyś przez jakiś czas spotykałem się z dziewczyną która stawiała taroty. Jak byłem u niej pierwszy raz w mieszkaniu to kazała mi wyciągnąć jedną kartę z talii jak jej pokazałem jaką to poszła do łazienki umyła się i dała mi d**** . Nie powiem że byłem bardzo zaskoczony tym faktem. A jednocześnie dół to dla mnie Red flag że ona prawdopodobnie decyzję uzależniła od tego jaką kartę wyciągne. No albo
via Android
  • 1
@addddd

Trzy buławy w odwrocie to karta która mówi o o lękach które dusimy w sobie i nie możemy przez to ruszyć z miejsca. Możesz mieć lek przed zaufaniem innym ludziom albo sobie.

Giermek (paź) buław to karta która opisuje osobę nadpobudliwa, szybko się nudząca, łatwo się irytująca oraz działająca raczej pod wpływem chwilowych impulsów.
Może oznaczać nadejście problemów zdrowotnych. może warto zadbać o zdrowie?

Sąd ostateczny to karta która oznacza zmiany,
Joncrow - @addddd 

Trzy buławy w odwrocie to karta która mówi o o lękach które dusim...

źródło: temp_file8207245197281635694

Pobierz
via Android
  • 0
@zzbkk

10 mieczy to karta ktora mowi o bolu porazki ciezki do zniesienia gdzue nie pozostaje nam nic innego jak pogodzebie sie z losem i wziecie na barki to co nas spotkało. moze byc to moment zmian a byc koze straty oogos lub czegos co mialo dla nas znaczenie.

w odwrocie zwiastuje zmiany, jednak niekoniecznie takie, które zakończą coś, co było złe. oznaczać może przykładowo koniec związku, lub znajomości. karta może także
Joncrow - @zzbkk 

10 mieczy to karta ktora mowi o bolu porazki ciezki do zniesienia ...

źródło: temp_file5620694374496467175

Pobierz