Wpis z mikrobloga

@Kryspin013: to po co o tym piszecie w ogóle skoro nie można xD

No ok, ale konserwatywnie patrząc aborcja powinna być legalna, nawet w biblii są przykłady aborcji + traktowania "ludzi w brzuchach" za nic wartościowego.


Ta i płaćmy z podatków za to że jakaś laska się puściła w klubie XD
Mnie nie obchodzi co jest w biblii bo nie jestem katolikiem.
@Kryspin013: Kłamiesz kucu.

1.Pokaż mi gdzie w ich programie jest zaostrzenie prawa aborcyjnego. Pojedyncze osoby mogą mieć na to różne poglądy, ważne co planują wprowadzić.
2. W linku ponizej masz jasno wyjaśnione co zrobi konfederacja w sprawie aborcji

Także wskaż mi filmik w którym ktoś mówi że konfederacja zaostrzy politykę aborcyjną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1.Pokaż mi gdzie w ich programie jest zaostrzenie prawa aborcyjnego. Pojedyncze osoby mogą mieć na to różne poglądy, ważne co planują wprowadzić.


@tomo1111: No tak kucu, bo jak dobrze wiemy poglądy konfederacji to tylko ich program, a konfederacja np wcale nie jest proruska bo nie mają tego w programie. Tak samo pis nie wprowadził nepotyzmu na masową skalę, nie #!$%@? pieniędzy publicznych i nie robi wałków, bo nie mają tego w
@Kryspin013: czyli nie wskażesz mi fragmentu w którym mówią że zaostrzą przepisy dla aborcji, albo chociazby punktu programowego?

Ok, Kłamco013. Wszystko jasne.


@tomo1111: W sensie chcesz to ci wkleję wypowiedzi mentzena, że aborcja w przypadku gwałtu nie powinna być dozwolona bo czmeu dziecko jest winne albo wypowiedzi bosaka w stylu, że jak dziecko umrze podczas porodu no to umrze i #!$%@?

A może ci wkleję jak posłowie konfy głosowali w
Kryspin013 - >@Kryspin013: czyli nie wskażesz mi fragmentu w którym mówią że zaostrzą...

źródło: Screenshot_2023-08-25_13-17-10

Pobierz