Wpis z mikrobloga

Witam wykopki,
Natknalem sie na insta na taki reel gdzie jakis mapper zrobil mape okreslajac w ktorym kraju jaka plec ma wieksze SMV wedlug niego i teraz wyobrazcie sobie kto stanowil 90% skecji komentarzy
1. Oburzone #p0lka #witaminka ze jak to my jestesmy najladniejsze
2. Polskie i zagraniczne #kukold broniace ze jak to polscy mezczyzni fuj a p0lki tak samo wygladaja ale i tak najpiekniejsze.

#blackpill #przegryw
LordJacobRotshild - Witam wykopki,
Natknalem sie na insta na taki reel gdzie jakis ma...

źródło: IMG_9341

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
@LordJacobRotshild: no bo ta mapa to bullshit skoro w Polsce jest niebieski to na Ukrainie Rosji powinien być tym bardziej bo ukrisncy Rosjanie są przystojniejsi od Polaków i to o wiele
Polacy i litwini najszybciej łysieja ze wszystkich białych facetów , faktycznie poważna wada genetyczna taka atrakcyjna
  • Odpowiedz
@LordJacobRotshild: nie mówię o ukriancach pracujących na produkcji (Polacy z kołchozu to też Shreki) ja mówię o takich z lepsza praca z dużych miast , autentycznie najbardziej atrakcyjny facet jakiego znam to ukrainiec 190 ładna twarz długie blond włosy i niebieskie oczy z Kijowa chłopak programista żaden Polak nie ma do niego podjazdu
  • Odpowiedz
@LordJacobRotshild: jak miałam kiedyś fazke na naukę rosyjskiego i pisałam z ruskimi malczikami to łooo niektórzy jak modele Polacy się chowają
Rosjanie mają wiele genów sklejonych razem i facet może być wysokim białym kolesiem ale np oczu ma od azjaty takie piękne skośne
Albo piękne kości policzkowe
  • Odpowiedz
@LordJacobRotshild: ostatnio lezalam na plaży i naszła mnie refleksja większość polskich facetów to 3/10 a jak się trafi jakiś 5/10 to ma mordę nadętego bufona jakby był już najładniejszym facetem świata xD jakby pojechał do Moskwy i stanął koło jakiegoś vladimira to by spokornial
  • Odpowiedz
Tak się pocieszaj tymczasem nawet w rosyjskiej literaturze polki byli opisywane jako piękne i najczęściej byly kochankami ważnych Rosjan , ja wiem że takich jak wy edukacja boli ale czasem warto się czymś zainteresować
  • Odpowiedz
  • 47
@Linnior88 OP w swoim wpisie wyśmiał p0lki i cucków którzy zesr4li się do jakiej g*wno-mapki, ale ty nic z tego wpisu nie zrozumiałaś, więc też się zesr4łaś XD
typowa p0lka jest typowa XD
  • Odpowiedz