Wpis z mikrobloga

Tak szczerze, ktokolwiek wierzy jeszcze w to że Rudego spotkają jakiekolwiek konsekwencję? bo po "WIELKICH" Bombach WSW, tak prawdę mówiąc średnio chce mi się wierzyć w te "BOMBY" zapowiadane tym razem przez Pawełka czy Olgierda. W mojej opinii, nic się nie zmieni, a szkoda bo fajnie by było jakby źli ludzie ponieśli konsekwencję. A jak wy uważacie? #kononowicz #patostreamy #szkolna17 #majorsuchodolski #olgierdanotv #barnejowo

Czy SUAWKA vel Natalie, Mariana itd. Dopadną w końcu konsekwencję?

  • O czym ty pierdolisz! Śmiechu warte! 75.0% (87)
  • Tak jak najbardziej dopadną 25.0% (29)

Oddanych głosów: 116

  • 8
  • Odpowiedz
@Kiszak1902: powoli karma obdzczymurka dopada. ze wsi rodzinnej musial sie wyprowadzic bo cala rodzinka wytykana palcami, bekarta musi wychowywac, kanalami lazi bo nigdy nie wiadomo kogo spotka. Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kauabanga: skąd się wzięła ta plotka że on nie chodzi sobie normalnie po mieście? Bo go Olgierdano który w swoim życiu był tam tylko na sprawie sądowej nie nagral? Albo wytykanie palcami? Ktoś to może udowodnić oprócz Olgierda...który tak wymyślił (no chyba że ma te poważne źródła których nigdy nie ujawnił ani dowodów) dziecko wychowuje bo nie płaci alimentow bo został olany przez matkę. ¯\(ツ)/ ja nie wiem kogo ta klątwa
  • Odpowiedz
skąd się wzięła ta plotka że on nie chodzi sobie normalnie po mieście?


@Major_Gross: skoro na jakims marszu lazil w masce to znaczy z wstydzi sie swojej parszywej mordy, do tego sam plakal ze musial uciekac z Krzyzowej bo ludzie wytykaja go palcami.

dziecko wychowuje bo nie płaci alimentow bo został olany przez matkę.


@Major_Gross: tego to nie rozumiem co miales na mysli
  • Odpowiedz