Wpis z mikrobloga

Co wy #!$%@? na tym wykopie dalej o tych tatuażach XDDD, każda laska wygląda seksowniej jak jest pobazgrana i to jest fakt nie opinia.
W jakiej pracy niby nadal nie akceptują tatuaży? Wiem że wykopki znają tylko kołchoz i januszex, chociaż to mi dzisiaj pisali że pracuję w gownopracy z Ukraińcami ale u mnie przynajmniej możesz mieć co chcesz na skórze i wyglądać jak chcesz XD
Beka z was dożywotnia o ten płacz o tatuaże, a że każda osoba teraz praktycznie ma świadczy to tylko o tym że społeczeństwo zaakceptowalo tatuaże całkowicie, oprócz oczywistych starych bab i wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Większość tych postów wynika z frustracji że albo się boją zrobić, albo nie mają kasy, nie mają odwagi unieść ciężaru jakim jest rysunek na skórze na całe życie, boją się rodziny, pracodawców, nie mają własnego zdania i rodzice decydują o ich życiu. Nikt normalny nie #!$%@? się do kogoś co kto robi ze sobą.

Zaglądanie ludziom do łóżka, do playlisty a teraz na skórę, wy #!$%@? naprawdę nie macie własnego życia albo jest tak nudne że musicie się czepiać innych.

A wyruchanie wydziaranej laski to jedna z lepszych rzeczy w życiu bo wiadomo że bólu się nie boi
#tatuaze #dziendobry #wykop #takaprawda #polska
  • 52
@karix98: prace w których widoczne tatuaże mogą powodować problemy z zatrudnieniem:
1) branża lotnicza - obsługa kabinowa
2) hotelarstwo - np. luksusowe hotele, obsługa klienta
3) branża finansowa - obsługa klienta
4) media - np. prezenter telewizyjny
5) dyplomacja - negocjator międzynarodowy itd.

Owszem w większości zawodow tatuaże nie przeszkadzają, ale nie ma co udawać, że takich zawodów nie ma.
każda laska wygląda seksowniej jak jest pobazgrana i to jest fakt nie opinia.


@karix98: Jak z zeszytem, kiedy pobazgrasz okładkę i przez chwile jest fajnie i sie cieszysz, a później sobie uświadamiasz, że masz tylko pomazany zeszyt, który już nie jest taki fajny czysty jak wcześniej xD
@karix98:

każda laska wygląda seksowniej jak jest pobazgrana i to jest fakt nie opinia


Oczywiście, że to opinia. Podobnie jak moja, że jest odwrotnie. Nie lubię pomazanych, nie jest to coś co może zdecydować o wyborze ale zdecydowanie wolę bez, bo uwaga: bez brudnopisu na skórze kobieta jest dla mnie seksowniejsza. Szczególnie nie lubię tych wstążek na nogach i szyi.
każda laska wygląda seksowniej jak jest pobazgrana


@karix98: chory psychicznie człowiek

W jakiej pracy niby nadal nie akceptują tatuaży?


W poważnych dużych firmach, w korpo gdzie masz kontakt z klientami/vendorami czy w dyplomacji. To właśnie w obsranych Januszexach czy Żabkach mają w dupie czy masz widoczne tatuaże czy nie.

Nawet do Playa na obsługę klienta mogą stękać na tatuaże xD