Wpis z mikrobloga

@BitterNightmare: Miejsce w szafie (zabudowa) w korytarzu gdzie mam doprowadzony ethernet, prąd i na tyle zrobiony przewiew, że trzymam tam router, NAS'a, raspi do home assistanta. Dodatkowo teraz gdybym robił, zamontowałbym elektryczne zawory do zamknięcia wody na głównych rurach.
  • Odpowiedz
@BitterNightmare: zmywarka z otwieramymi automatycznie drzwiczkami po zakonczeniu mycia. Klimatyzacja typu split. Odkurzac typu Roomba. Telewizor na scianie w sypialni na wprost lozka. W lazience osobno wanna i kabina prysznicowa 120cm na 100cm (dla kazdego wedlug preferencji). Garderoba przy sypialni i mala lazieneczka obok.
  • Odpowiedz
@BitterNightmare: biorę prysznic w piwnicy w pomieszczeniu gospodarczym - pralni gdzie mam syf dzięki czemu nie muszę sprzątać łazienki na górze tak często i zawsze ładnie się prezentuje jak ktoś przyjdzie polecam ten styl życia. A w piwnicy sprzątam raz na pół roku, pozdro i z fartem.
  • Odpowiedz
  • 14
@BitterNightmare: Kran z miękką końcówką (najlepiej wysuwaną), dla mnie to był totalny game-changer xD Że naczynia to jedno, ale możliwość opłukania całego zlewu jednym ruchem jest cudowna.
  • Odpowiedz
@BitterNightmare: mi się ostatnio na grillu u znajomych bardzo spodobało, że zrobili sobie mini kuchnię pod wiatą na tarasie, tzn. mały blat (jakby wyspa) ze zlewem. Można było w czasie grillowania opłukać i skroić warzywa i nie latać non stop do kuchni. Może niepotrzebny bajer, ale naprawdę fajny. Do tego mają wszystkie sosy typu keczup, musztarda, salsa, bbq itd w jednej skrzyneczce i jak robią grilla to po prostu cała skrzynka
  • Odpowiedz
@BitterNightmare
- suszarka automatyczna do prania - dużo mniej kurzu osiada w domu. No i pranie nie stoi rozwieszone, zagracając pokój.
- szuflada z dużymi przegródkami na sztućce, przegrody mają wysokość wewnętrzną szuflady - nic się nie miesza, zawsze porządek w sztućcach
- jak masz zwierzęta - meble z hydrofobowym, "niezaciągalnym" (pazury) i łatwo dającym się oczyścić z sierści obiciem
- tak samo, przy zwierzętach: odkurzacz bezprzewodowy z turboszczotką do kłaków
  • Odpowiedz
@Boroova

Telewizor na scianie w sypialni na wprost lozka.


O to dla mnie wręcz przeciwnie. Nic mi tak snu nie poprawiło jak rezygnacja z tv w sypialni.
  • Odpowiedz