Wpis z mikrobloga

Od wczoraj znowu działają mi na nerwy tym smoleńskiem i swoim koronnym argumentem za zamachem:

PUTIN BYŁBY DO TEGO ZDOLNY

I co w związku z tym? Putin najechał Ukrainę, zestrzelił wagnerowców, może jeszcze w przyszłości odpali wielu znanych ludzi, wymorduje wszystkie dzieci, najedzie kolejny kraj, zrzuci bombę atomową. Jaki to ma związek do #!$%@? nędzy z katastrofą smoleńską?! To, że ktoś jest do czegoś zdolny, nie znaczy że to zrobił. Te macierewiczowskie błazny nie maja skrawka dowodu, nawet ziobrowa prokuratura nie jest w stanie zakończyć śledztwa, bo niczego nie znaleźli, karakan nie zwrócił się ze swoimi "dowodami" do NATO.

BO NICZEGO NIE MAJĄ!

Oni nawet nadal często używają sformułowania "katastrofa", a nie "zamach"/ Powstały już szczegółowe dokumenty i artykuły punktujące po kolei macierenkę i jego szalone teorie, nawet ludzie z jego komisji się od niego odcięli. A ci swoje: PUTIN BYŁBY DO TEGO ZDOLNY! Walić tam brak odpowiedniego szkolenia pilotów, walić całe nagranie z czarnej skrzynki - to był zamach, bo ja w to wierzę i elo.

#smolensk #polityka #ukraina #rosja
Promilus - Od wczoraj znowu działają mi na nerwy tym smoleńskiem i swoim koronnym arg...

źródło: E3gNd_EWYAAENVq

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Znając rosję wypadałoby chociaż dopuszczać taką możliwość, ale od kacapów nie oczekuję niczego innego niż wyśmiewania wszelkich podejrzeń i doszukiwanie się wyłącznej winy polskiej załogi. Eot.


@Corona-Regni-Poloniae:
No trzeba dopuszczać wszystkie możliwości, oczywiście, ale należy również poruszać się w dziedzinie faktów. Jakie mamy dowody na tezę o interwencji rosji? Kilka komisji w tym jedna pod patronatem Kaczyńskiego na którą kasy nie szczędzono. Do tego 8 lat rządów i co przyniosło dochodzenie
  • Odpowiedz