Wpis z mikrobloga

Zaskakujące jest to jak wyborcy konfederacji są zaciemnieni i naiwni. Potrafią wszystko, dosłownie wszystko zakłamać, aby tylko w swojej wyobraźni utrzymać status swoich poglądów i bronić ssławka.
Przykład z ostatniej akcji, w której ssławek robi z siebie pajaca wyrzucając fake kase na jakimś ich spotkaniu.
Oni już są tak zamroczeni, że nie widzą tego jakim komikiem, cyrkowcem stał się ich 'doktor' mentzen.
Pamiętam, jak szli za nim, bo jest elokwentny, dobrze się wypowiada, wykształcony. Ile człowiek mógł tu na wykopie naczytać się jakim jest światłym człowiekiem.
Ale teraz najważniejsze jest, że dziennikarze się z tego śmieją, bo myślą że to prawdziwa kasa.
Paradoksem jest to, że mają się za tych myślących, walczących o gospodarkę, a ich lider mówi o poprzednich pomysłach, że żartował, lub tak jak wyzej napisalem pajacuje, jak zwykly klaun.
Ciekawe zjawisko społeczne pokazujące jak łatwo manipulować ludźmi, którym się wmówiło, że należą do elity intelektualnej.
#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazpisu #polityka #bekazprawakow
  • 23
@OsamaPepe: jest komikiem, tiktokerem, ale przynajmniej nie jest Kaczyńskim albo Tuskiem, więc i tak na nich na zagłosuję ¯\(ツ)/¯

Walenie w Konfę nic wam nie da, bo dopóki nie pojawi się alternatywa, która może przekroczyć próg, to nie zmienicie mojego zdania odnośnie głosowania na nich. Konfa jest daleka od ideału, ale jest lepsza od wszystkich innych partii w sejmie.
w czym lepsza? poglądowo to PIS vol2


@Pituch poglądowo PO i Lewica to PIS vol2. Już teraz głosują tak samo za wszystkimi zamordystycznymi przepisami i rozdawnictwem.
Ciekawe zjawisko społeczne pokazujące jak łatwo manipulować ludźmi, którym się wmówiło, że należą do elity intelektualnej.


@OsamaPepe: łatwo jest manipulaowac ludźmi gdy w coś uwierzą. Jest to w psychologi wyjaśnione. Ludzie nie lubią się mylić i trudno im się przyznać do błędu dlatego w to uwierzyli beda brnąć.
@OsamaPepe: nie ma to jak zaczynać od ad personam i z góry zakładać że ktoś jest młody i życia nie zna. Zupełnie jak te stare baby które fanatycznie są za PISem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konfa to jedyna partia w sejmie, która mówi cokolwiek innego niż PIS. Dosłownie cała reszta tylko krzyczy czemu PIS robi tak mało i tak późno. WSZYSCY.
W dupie mam poglądy o aborcji,
@Gumaa odpiszę Ci dzisiaj jak skończę dopracowywać tematy, natomiast ja Ciebie nie atakuję. Nie zakladam, że jesteś młody. Piszesz jakbyś był młody I dopiero wchodził w świat polityki, dlatego ogólnie trzymam kciuki, abyś robil progress, nie dawał się nabierać na takie szcztuczki polityków. Nie atakowałem Cię, po prostu mam świadomość, że jeśli nie zrozumiesz dlaczego Twój wpis brzmi I jest jaki jest, to Twoja świadomość postrzegania polityków i polityki będzie Cię potem
Nie zakladam, że jesteś młody. Piszesz jakbyś był młody I dopiero wchodził w świat polityki


@OsamaPepe "nie zakładam że jesteś pedofilem, ale twierdzę że zachowujesz się jak pedofil" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Próbowałeś zaatakować mnie, a nie argument. Stwierdzenie "piszesz jak ktoś kto się nie zna" to nie jest prawdziwy argument. To jest zwykłe ad personam.
Jesteśmy w takim punkcie, że komik i tiktoker jest lepszym wyborem niż
@OsamaPepe: nie przedstawiłeś żadnego argumentu i się zmywasz. Typowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A mowa była o wyborcach. Ale jestem przekonany, że w samej Konfie również są ludzie, którym zależy. Ale szkoda że nawet nie potrafisz uargumentować co jest nie tak z Konfą albo na kogo innego warto głosować. Tylko ad personam w kółko.