Wpis z mikrobloga

Zajebisty mamy wybór w tych wyborach:

1. Koalicja Obywatelska - laska mówi o aborcji do dnia urodzin (czyli nawet na godzinę przed terminem masz prawo dokonać aborcji, czyli śmierć dla płodu), inna (czy ta sama?) chce likwidacji płotu na granicy, bo mamy za mało przestępców w kraju, sprowadzanie migrantów bez jakiejkolwiek kontroli, usługiwanie Unii Europejskiej pod każdym względem, robienie loda Niemcom, podniesienie podatków, wsparcie autystycznych dzieci które myślą, że są kimś innym (transy), rozwijanie cenzury oraz kontrola każdego kroku obywatela

2. Prawo i Sprawiedliwość - robienie loda kościołowi, podniesienie podatków, socjal jakiego historia Polski nie zna, rozwijanie cenzury, kontrola każdego kroku obywatela, sprowadzanie migrantów bez planu, korupcja, #!$%@? miernot z kręgów rodzinnych na stanowiska dyrektorskie / kierownicze, inflacja over 9000, kabareciarze u władzy, policja zbrojnym ramieniem partii, niedziałający wymiar sprawiedliwości, w zasadzie to nic #!$%@? nie działa, PAPIERZ KÓRWA!

3. Konfederacja - radykalna partia, fanatycy religijni, chomąto na kobiety, prorosyjscy kandydaci, szury i foliarze, wszystko co niezgodne z kościołem jest "haram", nienawiść narodowa, PAPIERZ KÓRWA!

4. Lewica - więcej podatków, kontrola obywateli, cenzura, jeszcze więcej podatków, obowiązek kłaniania się LGBT, Spurek to nasza bogini, a Biedroń to nasz król, terapia konwersyjna dla każdego, nasz światopogląd oraz emocje są najnaszniejsze.

5. Polskie Stronnictwo Ludowe - kopia Koalicji Obywatelskiej z lekkim ukierunkowaniem na rolników, których, dzięki wspaniałej polityce między PO-PSL, jest w Polsce coraz mniej, ale może o to właśnie chodziło

Czy w tym #!$%@? kraju naprawdę nie można stworzyć partii, która by miała głęboko w dupie wszystkie ideologie i robiła wszystko, aby kraj się rozwijał, a jednocześnie nie utrudniano życia wszystkim obywatelom jak leci, bez włażenia w dupę, łóżko, portfel? Aby ludzie byli wolni i mogli podejmować własne decyzje wraz z ponoszeniem konsekwencji tych decyzji, dzięki czemu się jako ludzie rozwijają, bo uczą się na błędach? Czy zawsze u władzy muszą być jakieś zjeby genetyczne, dla których ich wizja świata jest najważniejsza, a jednocześnie jakakolwiek krytyka kończy się #!$%@? od wyznawców?

Nienawidzę polskiej polityki. Nikt mnie nie przekona do głosowania na którąkolwiek z wymienionych partii. Te partie realizują programy swoich wąskich kręgów wyborczych, a nie całego społeczeństwa. I zdaję sobie sprawę z tego, że nie da się zadowolić wszystkich, można jednak wprowadzać rozwiązania takie, które nie będą biły 50-100% społeczeństwa po mordzie, bo jakiś debil z partii X uznał, że jego światopogląd jest ważniejszy od innego.

Wyrzygałem to, co mi na wątrobie leżało. Jak macie jakieś inne partie na swoich listach to dajcie ich nazwę oraz jakiś link z programem wyborczym i medialnymi iinformacjami, może to ja się mylę i są partie, które nie chcą #!$%@?ć tego kraju doszczętnie, tylko troszeczkę go podgryźć. #polityka