Wpis z mikrobloga

@Serpentens: nie uważam, że spowolnienie myślenie i wyjebka to niska inteligencja. Tak samo, ktoś kto walnie szczura amfy/koksu nie staje się od razu inteligentniejszy aczkolwiek będzie szybciej mysłał/będzie bardziej wydajny
  • Odpowiedz
  • 0
Zatem 5 letnie dziecko które myśli wolniej niż dorosły i ma #!$%@? na większość rzeczy poza zabawą jest inteligentniejsze od 30 latka ogarniającego życie? Albo pies ganiający za piłką?
Akurat stymulanty w rozsądnych ilościach zwiększają chwilowo iloraz inteligencji, ta sama osoba osiągnie lepsze wyniki w testach IQ będąc po kresce a nawet po kawie niż bez.
  • Odpowiedz
@Serpentens: mogłabym zmienić Twój sposób myślenia bardzo szybciutko na własnym przykładzie. Generalnie moim zdaniem też dużo zależy od człowieka, jak ktoś ogólnie jest niezbyt rozgarnięty to thc tylko wyciągnie bardziej te cechy na wierzch, a jak ktoś jest inteligentny, potrafi prowadzić ciekawe rozmowy, dochodzić do różnych wniosków i bez tego to fakt, że jest pod wpływem magicznie nie sprawi, że nagle te rzeczy gdzieś znikają. A nawet jeśli - to zioło
  • Odpowiedz
@Serpentens: wysoki iloraz inteligencji często idzie w parze z otwartą głową i założeniem, że może nie zawsze mamy rację. Ty już wybrałeś i upierasz się przy swoim założeniu, najwyraźniej nie mając innych doświadczeń. Skoro wygodniej Ci zakładać, że świat i doświadczenia są albo czarne, albo białe i nie ma nic pomiędzy to żyj tak dalej, skoro to wygodne. Tylko jaki jest wtedy cel zapraszania do dyskusji skoro zapierasz się jak wół
  • Odpowiedz
  • 0
Widocznie zioło otworzyło Ci głowę na tyle że masz objawy podobne do schizofrenii, bo odnosisz się do czegoś czego nie napisałem i najwyraźniej piszesz z wyimaginowanym oponentem, współczuję i radzę zaprzestania używek.

Ps: Wysoki Iloraz inteligencji to moc obliczeniowa mózgu to rozwiązywania problemów logicznych i nie idzie w parze z otwartą ani zamkniętą głową bo zupełnie inny temat.
  • Odpowiedz
@Serpentens: za to Ty masz tak otwartą głowę, że próbujesz diagnozować ludzi przez internet, na podstawie komentarzy na wykopie. Nie wiem, kto ma gorzej xD już pomijając fakt, że takie odzywki są w #!$%@? nie na miejscu, ciekawa jestem czy dyskutując z kimś face2face też zdarza Ci się szczekać, że ktoś ma objawy podobne do schizofrenii
  • Odpowiedz
@Serpentens: Jak przeprosić, żeby nie przeprosić( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakbyś miał kiedykolwiek styczność z tą chorobą (czego nie życzę) to wątpię, że tak łatwo przychodziłoby Ci używanie jej do negowania rozmówcy. Bez odbioru
  • Odpowiedz
@Serpentens udowodnij :) nie no żartuję. Człowiek upośledzony umysłowo, to już poważna sprawa i nie wiem, ile by trzeba zjarać, żeby mieć takie objawy. Ilu artystów przecież pali zioło i tworzy teksty i muzykę w tym czasie, albo książki pisza. Ale jak weźmiesz za dużo mefedronu np. 1 gram na 1 raz w życiu (podzielony na dorzutki powiedzmy 8h ćpania) to możesz mieć poważne problemy z myśleniem przez minimum 12 godzin.
  • Odpowiedz
Wysoki Iloraz inteligencji to moc obliczeniowa mózgu to rozwiązywania problemów logicznych i nie idzie w parze z otwartą ani zamkniętą głową bo zupełnie inny temat.


@Serpentens: idzie, korelacja otwartości z IQ jest największa z big5 i to bodajże ~0.2. Wydaje mi się że wczesne koncepty otwartości zawierały inteligencję samą w sobie
  • Odpowiedz