Wpis z mikrobloga

@Lefty sprawdziles rodzine testami na srovid przed zasiąściem do wigilii?

Czy zamykanie przyjęć do szpitali na operacje planowe to nie odmowa praw?
Czy nawoływanie do ograniczania praw niezaszczepionym dobrowolnym preparatem to nie mowa nienawiści i majaca oznaki faszyzmu?
Czy zamykanie i zakaz prowadzenia biznesu restauracjom fryzjerom na podstawie gownowartych rozporządzeń i ezgekwujacych te zapisy Milicji to nie odmawianie komuś praw?

Żyjesz w swojej bańce #!$%@? a myslisz ze jesteś światły i wyjątkowy.
@Lefty: Z życia wzięte: Syn mojego brata lat 6 - w czasie tego całego cyrku miał zapalenie wyrostka i musiał mieć wycinany. Oczywiście nie był zaszczepiony na chiński katarek, natomiast miał szczepienia na meningokoki (nieobowiązkowe) - na zakażenie meningokokowe jest się szczególnie narażonym podczas takich operacji i może się przyczynić nawet do sepsy, a w krytycznych przypadkach do śmierci. Jednak w nfzecie oczywiście był bul dupy o brak szczepienia dziecka przeciw
@Pesa_elf XDDD szur wyzywa kogoś od szura.

@SzubiDubiDu

Analiza wsteczna zawsze skuteczna. Nie wiem, wam ciężko jest pojąć, że niektóre sytuacje były nowe i nie do końca było wiadomo z czym się walczy. Umierało sporo ludzi, więc logicznym rozwiązaniem było szukanie rozwiązań, aby to zniwelować. Niektóre ograniczenia/obostrzenia były z perspektywy bezsensowne i się z nich wycofano, niektóre pomogły ograniczyć liczbę zgonów i miejsc w szpitalach.
@Pesa_elf no to nieźle, ale mówimy już o okresie, w którym duży odsetek u nas był zaszczepiony, a szpitale były wolne. Zresztą tam też leciały informacje, że zapraszają na szczepienia.

W ogóle jakie abstrakcyjne rzeczy ty dajesz XD Świat zero jedynkowy wręcz, nie widzisz po środku nic tylko dajesz skrajne sytuacje z obu stron.

Mieli nie wpuszczać ludzi, którzy żyli na terenie gdzie jakiś zjeb rakiety spuszczał?
@Ka4az: z perspektywy? naprawdę potrzebowałeś perspektywy aby zobaczyć, że zamknięcie lasów nie miało sensu?

Czy może godziny dla seniorów potrzebowały perspektywy aby pokazać ich bezsens? Najpierw seniorzy lecieli do sklepu o 7 rano bo z rana i tak musza na zakupy bo inaczej mentalność im nie pozwala a potem o 11 drugi turnus bo teraz jest ich godzina ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale najlepsze, że zapominamy, że
@SzubiDubiDu: ale czego nie rozumiesz xd no właśnie nie była ograniczona, bo powodowały to okoliczności
ja nie wiem, wy albo tego nie chcecie zrozumieć albo trollujecie ¯\(ツ)/¯

@Pesa_elf

sprawdziles rodzine testami na srovid przed zasiąściem do wigilii?


nie, bo każdy sam o to dbał

Czy zamykanie przyjęć do szpitali na operacje planowe to nie odmowa praw?


nie i to już wyjaśniłem wyżej ¯\(ツ)/¯ jakbyś przyszedł na tą planowaną operację #!$%@? i
@Pesa_elf: tutaj panuje taka siła wyparcia, że nie pojmą ile zła zrobiły te obostrzenia. Wciąż pamiętam jak musiałem siedzieć w domu na przestojowym i #!$%@? mnie brała bo w mediach tylko szczuli coraz bardziej. Nie dało się oglądać telewizji, słuchać radia ani przeglądać internetu bo wszędzie tylko nakręcali panikę. Jedyny moment spokoju to było jak brałem auto i jechałem za miasto ale nawet wtedy nie było normalnie bo aby pospacerować po