Wpis z mikrobloga

@RemindMe: jak masz duży budżet to pewnie projektant ok, ale po taniości to polecam projekt łazienki w jakimś dobrym salonie z płytkami, w stylu domino na mogilskiej. Projekt jest płatny ale o tyle pln ci obniża koszt płytek. Tylko tam są płytki droższe ale i ładniejsze niż w markecie. Stolarz polecam z wykopu @marcel_pijak , ewentualnie możesz najpierw uderzyć do ikea na darmową (czy tam minimalnie płatna) konsultację i projekt. Masz
  • Odpowiedz
  • 0
@PlanetHell: Dokładnie, projekt + wykończenie + meble + agd/rtv, zakładamy, że "startuje od zera" bo faktycznie tak jest, nie mam nic swojego. Prawda jest też taka, że prowadzę dość minimalistyczny styl życia jeżeli chodzi o sprzęty AGD/RTV - przykładowo nie mam telewizora, jakiegoś nagłośnienia czy innych bajerów, no ale jak już mam kupić to wolę "porządne, na lata" (nie mylić z "bajeranckim"). Więc te koszta pewnie wzrosną przez to :/

@
  • Odpowiedz
@RemindMe: ja ci również polecę @marcel_pijak. Zrobił mi większość mebli w mieszkaniu i bardzo zadowolony jestem zarówno z mebli, jak i współpracy.
Projekt wykończenia robiłem u p. Marii Podobińskiej z Proste Wnętrze. Zasadniczo jestem zadowolony, ale jak to bywa u projektantów robią projekt korzystając z mebli i urządzeń, na które mają modele do wizualizacji - najczęściej z firm, z którymi współpracują. Nie zawsze są to najlepsze jakościowo i funkcjonalne rozwiązania,
  • Odpowiedz