Wpis z mikrobloga

Po ukończeniu gry i ponad 150 godzinach, stwierdzam że pierwszy i drugi akt są najbardziej dopracowane ale ilość wyciętego contentu przeraża.
Brak górnego miasta, brak jakichkolwiek reperkusji za korzystanie z kijanki, zbieranie monet duszy nie wiadomo po co i sporo bugow w 3 akcie.
System lvlowania też trochę kuleje bo o ile multiclassing może być fajny to jednak kończąc akt drugi miałem już prawie 11 lvl a pózniej jest jeszcze sporo roboty a progresu niestety nie widać na postaci.
Ogólnie uważam że cały trzeci akt bedzie musiał zostać przerobiony bo końcowka na prawdę odbiera sporo zabawy.


#baldursgate3
  • 10
Liczyłem że miasto będzie swego rodzaju wisienka na torcie po tym jak przez 2 długie akty błąkaliśmy w górach czy podmroku, tymczasem miasto jest wykonane tylko poprawnie.

Jedyny boss z którym miałem problem to viconia i cały ten kult shar


@Jasiumatrzyoczy:

jak tam ludziom poszła walka z Viconią


@thority: jedyny problem tej walki to dziesiatki talatajstwa ktorych tura trwa wieki, az z nudow jebnalem u shadow boska interwencje zeby to skaczyc jak najbszyciej bo pewnie bym ten czar trzymal i nigdy nie uzyl, sama viconia chyba po 1 turze z karlah byla zezlomowana :P

dla mnie najfajniejszy
@Jasiumatrzyoczy:

Brak górnego miasta,


A jeszcze na dwa tygodnie przed premierą Sven mówił że górne miasto będzie dostepne ;)

Może udostępnią niedługo albo trzeba będzie czekać rok na Definitive E.

Ogółem sporo tego wycieli, część jest zbędna ale taki rozbudowany crafting to mogliby przywrócić.

@3mortis @thority przestańcie spojlerować uje
@Jasiumatrzyoczy to u mnie zupełnie odwrotnie olalelem akt 2, zrobiłem odrazu świątynie zabiłem tego lorda i odrazi wskoczyłem do 3 aktu na 9 poziomie. teraz zdobywam najlepsze bronię w grze, przejde dokładnie cały 3 akt i fajnie go sobie zakończę.