Wpis z mikrobloga

Pomijając może nieco prześmiewczy wpis @wonziu1 to akurat faktycznie ty masz nudne życie krążąc po wykopie pod każdym tematem o ukrach i emanując żarem oraz onucami do każdego kto ma inny pogląd niż ty.


@Redguard86: Ale ma trochę racji - jak ostatnio wykopki zaczęły się spuszczać nad każdą stłuczką spowodowaną przez Ukraińca ignorując kompletnie statystykę to dobrze że ktoś stara się tych idiotów wyjaśnić.
@masz_fajne_donice: Tak i nie. Bo @BazyedMan wyjaśnia to w typowy troll durny sposób pod tytułem "A Polacy też tak robią". No i robią zgoda. Tylko skoro Polacy tak robią i to potępiamy to na cholerę mi dodawać do statystyki jeszcze debili z Ukrainy? ¯\(ツ)/¯. To jest typowa argumentacja, która słysze przy każdym temacie o tym, że ktoś coś z zagranicy zrobił.

@Pantokrator Przy czym to "wspieranie" polega na ogół na tym,
Tylko skoro Polacy tak robią i to potępiamy to na cholerę mi dodawać do statystyki jeszcze debili z Ukrainy? ¯\


@Redguard86: Może nieudolnie ale próbuje wyjaśnić że wszyscy jesteśmy ludzie i dwa miliony Ukraińców nie będzie aniołkami ale nie będą też specjalnie gorsi niż Polacy(Gruzini są) więc nie ma co after z tego robić i nakręcać jakiejś nienawiści?
Przy czym to "wspieranie" polega na ogół na tym, że większośc z tych osób nie znosi ani Ukroli ani Ruskich. ¯\(ツ)/¯. No a przeciez jak nie kochasz Ukrainy obecnie i w dupe się tam nie pchasz to wiadomo, żeś "ruska onuca". Przeciez on tej argumentacji nie zmienił od roku.


@Redguard86: Tak, poniewaz rosyjska propaganda od zawsze probowala zochydzic ofiary i oni sami sie do tego przyznaja, probuja wytworzyc symetrie poniedzy nimi
@BayzedMan: Musisz tez pojąć jedną rzecz chociaż już ci to wiele osób tłumaczyło ale widać trzeba szpadlem po łbie i kubłem z wodą. Będą ludzie, którzy pomagają. Będą ludzie, którzy nie pomagają bo nie chcą (tak po prostu). Będą też ludzie, którzy mają to kompletnie gdzieś bo jest im to obojętne. I wreszcie ludzie, którzy bardziej niż Ukrów wolą Ruskich. I też mają do tego prawo. O ile w ostatnim przypadku