Wpis z mikrobloga

Na Spotify poza ikonką serduszka powinna być ikonka np. kupy po zaznaczeniu której dany utwór/wykonawca trafiałby na czarną listę i nigdy nie byłby puszczany w shuffle. Słucham sobie prawilnych klasycznych rapsów, a tu mi jakieś nowe gówno, dla ludzi z porażeniem mózgowym, puszcza ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#spotyify #rozkminy #nietypowerozkminy #muzyka
Zgrywajac_twardziela - Na Spotify poza ikonką serduszka powinna być ikonka np. kupy p...

źródło: 2048px-Spotify_logo_without_text.svg

Pobierz
  • 73
Szkoda że opcji "nie odtwarzaj tego wykonawcy" nie ma na desktopie nigdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Zgrywajac_twardziela: mam wrazenie ze cale spotify jest bardziej pod mobilki stworzona ale u mnie nie ma tego problemu bo w sumie z komputera korzystam tylko w pracy przez 8-10h a muzyke i tak sobie puszczam z telefonu (choc mam spotify na pracowniczym pc). poza godzinami pracy laptopa otwieram raz na miesiac
@swinkapl:

mam wrazenie ze cale spotify jest bardziej pod mobilki stworzona

Masz wrażenie bo tak jest, z wersji desktop mało kto korzysta i jest ona olewana mocno. Nawet nie ma blokady na losowe odtwarzanie na darmowym, tylko na pc normalnie można. Przez ładnych kilka miesięcy nawet wersja desktop bezpłatna reklam nie odtwarzała, bo był jakiś bug i nikt tego nie naprawiał xD

ale u mnie nie ma tego problemu bo w