Wpis z mikrobloga

@badi1992: masz duże braki w czytaniu z zrozumieniem. Kilkukrotnie napisałem że niektórzy nie powinni robić dzieci i dobrze że dziś są takie czasy że można nie mieć dzieci.

Spróbuję ci wytłumaczyć jak mojemu 4 letniemu synowi.

Wbrew temu co wykop twierdzi moje rodzicielstwo jest zajebiste. I mega się cieszę że mam syna.
@Sylwester_Zwalon: masz rację, każdy tak robi. Tak działa dorastanie i dojrzewanie. A potem wróci. Jak ja do swojego starego i będziemy znowu spędzać czas razem. Tak się życie toczy. Ja po 30 zacząłem mieć zajebiste relacje z ojcem. Razem na basen, do muzeum czy wyskoczymy na film
Jak byłem młody to dużo pracował i mało go było w domu teraz widzę że stara się to nadrobić dla mnie i jako dziadek.
@Lolenson1888

ma dużo pieniędzy, wolnego czasu


Albo jedno, albo drugie...No, chyba, że "dużo pieniędzy" to tysiąc czy dwa po opłaceniu wszystkich rachunków...

to ile lat z nieprzespanymi nocami było ? tylko z 2-3 ?


@mrKuaku: Troje dzieci. Pojedyncze nieprzespane noce, gdy dzieci chore. Po wyjściu z noworodkowego okresu karmienia co 3 godziny (co raczej odczuwała żona, a nie ja), cała trójka spała jak susły. Jedną z córek to nawet na to
@Nester86: XD

Trzeźwy:
"róbcie dzieci, no czego nie robicie dzieci? nie macie prawa nie chciec robic dzieci!!! to jest zajebiste"

Pijany:
"nie mam czasu na kino, restauracje, granie przy kompie, spanie, wakacje, znajomych, dobrze, że mogę wyrwać się z domu chodząc do pracy"
@mrKuaku: Troje dzieci. Pojedyncze nieprzespane noce, gdy dzieci chore. Po wyjściu z noworodkowego okresu karmienia co 3 godziny (co raczej odczuwała żona, a nie ja), cała trójka spała jak susły. Jedną z córek to nawet na to nocne karmienie trzeba było budzić. Nie było niczym nadzwyczajnym, że w nocy przesypiały po 10 godzin bez wybudzenia. Wyjątek? Może. Znam jednak takich (dużo) więcej. Więc nie gadaj głupot, że dzieci = zawsze nieprzespane
@Nester86: moim zdaniem oznaka niedojrzalosci jest przypisywanie wszystkim swojego toku myslenia i zycie w przekonaniu, ze twoja racja jest jedyna racja. To ze tobie podoba sie posiadanie dzieci, spoko. Innym nie musi i nie widze w posiadaniu dzieci absolutnie nic fajnego, podobnie zreszta jak tysiace osob ktore sfrustrowane wypowiadaja sie na redditach czy grupach facebookowych dla ludzi zalujacych rodzicielstwa.
@Lolenson1888: najlepsze w tym jest to że to tak tylko ci kawalerowie postrzegają samych siebie w ten sposób a te wszystkie #madki i inni ludzie maja ich gdzieś ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wypok jest najlepszym tego przykładem gdzie pod postami na takie tematy odzywaja się wyłącznie inni kawalerowie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡
Fajnie sie żoną wysługiwać, niech wstaje sama :)


@mrKuaku: Niestety należę do tej niefortunnej grupy mężczyzn, która nie doświadcza laktacji... Inaczej oczywiście chętnie bym maluchy karmił.

ale cały czas nawet jak dziecko ma 1.5 roku to wstają i karmią w nocy

To już sobie wymyśliłeś. Półtoraroczne dzieci mogą nie spać po 8 godzin, ale nikt ich nie karmi po nocach (no, ok może raz na jakiś czas dostają butlę o 5
@mrKuaku

Fajnie sie żoną wysługiwać, niech wstaje sama :)


Po to kobiety mają urlop macierzyński, żeby nie musieć godzić pracy że wstawaniem w nocy.
to butelką mężczyzna nie może w późniejszym etapie karmić ?


@mrKuaku: Może i na wcześniejszym. Nie wiem jednak co to ma do rzeczy. I w sumie nie wiem po co w ogóle dyskutuję z kimś, kto temat zna z opowieści a nie własnego doświadczenia.