Wpis z mikrobloga

@zuligarson: gdybym miał ten sam dochód na etacie zdolność wynosiłaby 400k, a tak po kilku tygodniach od złożenia wniosku analityk stwierdził że około 200k. Czekam na info od PKO BP, bo w czwartek minie 6 tygodni...
  • Odpowiedz
  • 1
@tuschescu: U mnie zlecenie + singiel, a single w PKO BP ponoć mają przerąbane z tego co pisali doradcy na grupkach (a single z JDG podwójnie), dlatego powoli zaczynam już mieć pełne gatki. A po długim czasie dostałeś negatyw? Bo u mnie 21.07 był BIK, niby już końcówka weryfikacji, ale nadal czekam. Jak nie dostanę od nich to pewnie będę musiał polubownie rozwiązywać umowę z deweloperem, bo domyślam się, że nawet
  • Odpowiedz
@chrumekk: ja tam biorę kredyt jako singiel na JDG(na dzień składania wniosku JDG 9 miesięcy była prowadzona, ale pracowałem w tym samym zawodzie wcześniej uz+uop łącznie 2 lata) i mam nieoficjalną pozytywną decyzję z PKO BP (nieoficjalna, bo jest na etapie przygotowywania umowy, a oni je piszą ręcznie). Ponad 2 tygodnie temu dostałem też pozytywną z Alior Banku.
  • Odpowiedz
@chrumekk: kurde, ja też singiel... Wniosek złożyłem 13.07, o negatywie dowiedziałem się 08.08, ale podobno był kilka dni wcześniej. BIK nie powiem, bo nie mam konta :/
  • Odpowiedz
  • 0
@tuschescu: U mnie 14.07 byłem składać, 21.07 BIK, na początku tamtego tygodnia pytałem co z wnioskiem to usłyszałem, że "przeszedł już przez trzy działy, więc niedługo powinna być odpowiedź". A co to znaczy trzy działy - nie wiem, nie wiem ile ich jest i nie wiem też czy to znaczy, że jest dobrze czy dalej nie wiadomo. :D
  • Odpowiedz
  • 0
@tuschescu: Nie słyszałem nic o nim, agentka z banku twierdzi, że oni dostają zlecenie od razu w momencie składania wniosku, a od nich zależy jak to wycenią - czy zdalnie, czy bezpośrednio z deweloperem czy przez kontakt z klientem. A jest od nich jakieś info zwrotne jak to zrobią?
  • Odpowiedz
@chrumekk: aaa to może tak. Ja brałem z wtórnego więc trochę inaczej. Nic niestety nie dostałem, rzeczoznawca telefonował do mnie tylko żeby go umówić na dzień i godzinę i tyle.
  • Odpowiedz
@chrumekk: ja nie dostalem oficjalnie negatywa, bo pko bp po prostu odrzucil moj wniosek. Dostalem odmowe rejestracji i kazali mi od nowa skladac papiery, bo im sie formularze zmienily
  • Odpowiedz
  • 2
@tuschescu: @eehhh: Ja właśnie dostałem SMS:
"Bezpieczny Kredyt 2% cieszy sie duzym zainteresowaniem. Procesowanie Twojego wniosku zajmie nam wiecej czasu. Oczekuj prosze na kolejne informacje od nas."

XD
  • Odpowiedz
  • 1
@tuschescu: Właśnie też działam że składaniem kolejnych - do Velo chciałem, bo niby najszybciej rozpatrują, no i pasuje mi forma wideorozmowy. Gorzej, że i tak termin wideorozmowy mam na 01.09. Z Pekao złożyłem leada i czekam na kontakt.. ja mam jakiś miesiąc z hakiem na uzyskanie pozytywnej decyzji/drugiej odmowy, bo inaczej będę musiał z deweloperem się dogadywać, żeby umowę rozwiązać. Niby dali łącznie 3 miesiące na uzyskanie kredytu, ale jak widać
  • Odpowiedz