Wpis z mikrobloga

#rower Cześć przymierzam się do zakupu pierwszej kolarzówki, budżet +/- 5000 zł, mogę naciągnąć dosyć jeśli powiecie, że warto. Głównie jazda po asfalcie, okazjonalnie po chodniku z kostki, trasy 50-100 km, na przejażdżki/treningi, żadnych wypraw z tobołami. Doradzi/poleci ktoś jakieś modele warte uwagi? Nowe jak i używane. Z góry bardzo dziękuję!

#rower #rowery #szosa #kolarstwo
  • 5
@kolorz: Poluj na używkę Tribana z Decathlonu. Kupiłem lokalnie używanego Tribana 100 za 850 zł i jestem mega zadowolony. Nadaje się na asfalt i utwardzone dukty leśne. Taki rower nawet nie żal później odsprzedać by kupić coś bardziej pro. Póki co planuję z nim zostać, choć miałem zapędy na droższe rowery. Może ci to ułatwi wybór :)
@ProgramistaNaBudowie: no nie powiem całkiem dobre te tribany, nawet ten jeden model z shimano 105 widziałem w kilku rankingach dla entry level, może kupię jakiegoś tańszego i z kupnem bardziej pro poczekam na nowy rok/sezon/promocję, i na akcesoria resztę budżetu zaoszczędzonego, dzięki za myśl!

@diarrhoea kurde wszystkie chyba karbonowe i z ultegrą albo 105, nowych z taką specyfikacją nie kupię, jedynie malowanie trochę niemodne. Ja mierzę 182 cm i połowa już