Wpis z mikrobloga

Przypominam Państwu, że już za niecałe 55 dni, w naszym Kraju odbywać się będą wybory parlamentarne. Ja wiem i wy wiecie, że głosować nie ma na kogo ALE jeśli nie chcecie by w 2024 roku rząd znowu zabronił nam jeść w restauracji, wyjść do lasu czy odwiedzić w szpitalu bliską osobę - wybór jest tylko jeden. O ustawach, które czynią z Polaków obywateli drugiej kategorii we własnym kraju, pompowaniu coraz większej kasy z budżetu w socjalizm czy sprowadzaniu ubogacenia kulturowego o szemranej reputacji nie wspominając. Nie zmuszam nikogo. Twój głos, Twoja decyzja. Tylko później nie narzekaj na to co wzmiankowałem powyżej. #konfederacja jako jedyna siła polityczna w tym kraju dba jakkolwiek o Nasz interes i jest prawdziwą opozycją rządu pisu.
#polityka #bekazpisu #polska
  • 17
@Kryspin013: 3 lata temu lubiłem pisać bajty. Człowiek z wiekiem z pewnych rzeczy wyrasta. Nicku nie mogę zmienić, konta póki co nie usunę ale też nie będę każdego z osobna przekonywał, że moje wiadomości nie maja na celu zwiedzenia czytających. Jeśli mimo wszystko tak to widzisz, to mogę Ci tylko powiedzieć bywaj zdrów.
@Njal:

przerzuciłeś się z bajtów na ruską propagande, niżej upaść się nie da


Nie wiem czy nie da się niżej upaść dlatego że ruska propaganda nigdy nie budziła mojego zaufania. Za to propaganda lgbt na pewno jest na podobnym poziomie jeśli już mamy rozmawiać o jakimkolwiek upadku.
@pyra_wykop: przynależność do Unii przyniesie nam zmiany w ramach agendy 2030. My, Polacy, lubimy Unię bo otwarcie naszego kraju na wymianę usług i handlu z cywilizowaną Europą wyciągnęła nas z nędzy, poprawiła jakość życia którego rozwój był drastycznie hamowany poprzez Zakon Okrągłego Stołu. To niestety była tylko wersja demo a teraz zaczyna się jazda bez trzymanki, tj agenda 2030.