Wpis z mikrobloga

Ktoś jeździ w spodniach HIflow IV od Rebelhorna?
Obecnie mam juz 3 sezon Ozone Shadow i jakoś średnio jestem z nich zadowolony, strasznie kijowej jakości rzepy i jakoś tak są szyte że non stop z dupy lecą pomimo paska.
Początkowo myślałem o jakiś jeansach ale stwierdziłem że może tekstylne, szczególnie że mam kurtkę hiflow IV i jestem mega z niej zadowolony\
#motocykle
  • 7
  • 0
@TYLKOjazda_Testy_Nowosci_Porady: zakres temperaturowy spodni podobny jak kurtki? w sensie czy nie rozjeżdża się to w tych podpinkach ze w kurtce jedna mniej niż w spodniach bo piździ po kolanach. Jakość rebelhorna akurat na moje potrzeby jest wystarczająca.

@fotograf_warszawiak mam jeansy, zastanawiam się nad kolejna parą bardziej dopasowanych/ lepiej zszytych lub pójść w tekstylne
@Papaya: W moim odczuciu w spodniach da się jeździć w lekko niższych temperaturach, niż w kurtce, jeśli mamy full podpinki. Z kolanami nie ma problemu, bo protektory są dość duże i też chronią od wiatru.

@fotograf_warszawiak Aramid to szerokie pojęcie - z nici aramidowej pleciony jest zarówno Kevlar ( standardowe jeansy motocyklowe z bawełny podszyte kocem kevlarowym na kolanach udach i biodrach, które tam tylko dają ochronę) jak i Twaron, który