Wpis z mikrobloga

Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
#pracbaza #oswiadczenie #emigracja #norwegia
DominiCanes - Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 l...

źródło: Oppsigelsebrev

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@ulath: hej hej! Mozesz mi napisac co to za praca, umowa itd? Z checia bym posluchal. Dostalem w Oda, ale wolalbym cokolwiek innego :)

@Katiee Dzisiaj internejszonal dej, 5 osob wypo rzuca na stol z roznych krajow ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@TenTypModzel: W sumie to wykształcenie z BHP (+ kursy angielskie z BHP w oil&gas) związane i pod tym kątem słałem już z 40cv, ale niestety lipton. Albo kwestia narodowości albo jednak już musiałbym mieć na tip top norweskie z jakimś norskprovem czy czymś żeby zwrócili uwagę. Albo być specjalistą w fachu, a tego w sumie też nie mam bo laik 26yo tutaj ://
Jakieś rady co można byłoby zrobić w kierunku?
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: Nie znam sie na rynku BHP, ale powiem Ci, ze jesli jest to branza gdzie jest duzo norwegow to nie będzie tak latwo beż norweskiego języka. Znam osobiscie norwegow po studiach w Norwegii ktorz musieli wysłać po 50 podan o prace zanim dostali prace.
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi Potwierdzam co pisze przedmówca, sam szukałem pracy w branży jako świeżak z Polski. Nie ma co się poddawać. Warto ogarnąć podstawy norweskiego jeszcze przed przeprowadzką, dużo to może pomóc. Polecam szkołę Viking z Wrocławia (od czasu covida wszystko online).
  • Odpowiedz