Wpis z mikrobloga

@maszszluga: dziwnym cudem od początku tredu na te gale oglądam za darmo i zawsze wszystko było w porządku
@odyn88 @ndakota Jakoś jak ktoś za prlu okradł pewex to mu przyklaskiwali, ja to robię dla idei mnie stać na galę ale patrząc na te pokraki które występują w tych galach i pseudo włodarzy którzy są umoczeni w różne śmierdzące sprawy i machlojki nie płacąc czuję się po prostu dobrze
@ndakota: takie #!$%@? a każdy przynajmniej kilka razy w życiu używał nielegalnego oprogramowania, czy obejrzał film na płycie zgrany lub muzykę w mp3 od kolegi. Nawet film obejrzany na torrentach lub na dziwnym hostingu. Nie mówiąc o grach komputerowych. Jakbyś się nie napinał i tak będziesz na logikę w tej samej kategorii co osoby oglądające restream choćbyś każdą gale kupował. Mógłbym postawić tysiąc złotych przed Świętym Piotrem , że prawa autorskie
@ziko100 film na płycie, mp3, torrenty… piszesz o rzeczach, które dawno odeszły już w niepamięć. Proponujesz więc robienie takich rzeczy w dzieciństwie gdy jeszcze nie jest się do końca świadomym do zwykłego złodziejstwa, którego dopuszcza się dorosła osoba?
@Olo92: okraść złodzieja to nie grzech moim zdaniem, ile to razy boxdele i inni jemu podobni robili wałki na dzieci i zbiórki czy środowisko pseudo włodarzy z mętną przeszłością co inny umoczony w inną śmierdzącą sprawę aż po reżimy totalitarne ze wschodu, to są dopiero złodzieje i jeszcze ile złego przy tym robią
Dziękuję wszystkim za wartościową dyskusję. Domyślam się, że występuje wśród nas dużo różnic. Myślę, że jest tu duża różnica wieku. Pewne rzeczy są postrzegane w różny sposób zależnie od tego na jakim etapie życia jesteśmy. Gdy zaczniecie pracować, zrozumiecie, że zapłata jest czymś czego będziecie oczekiwać za wartość, której dostarczacie. Gdy ktoś ukradnie owoce waszej pracy, poczujecie, że jest to niesprawiedliwe. Celem mojego wpisu jest transparentne podzielenie się informacją o zwrocie pieniędzy.
@sprytny-wegorz: patrząc że ta gala jest następczynią tej która współpracowała z czeczenami raczej w tym przypadku być #!$%@? złym wstrętnym i odrażającym złodziejem to nie jest nic złego, większym grzechem jest fundowanie ruskiej zbrojeniówki czy tam czeczenów kadyrowa
@GrubyPrezes Twoja pokrętna logika i tysiące wymówek nie zmieniają faktu, że kradzież to kradzież w złodziej pozostaje złodziejem. Nie gniewaj się, ponieważ doceniam trud, który włożyłeś w wyjaśnienie swojego procederu ale myśle, że nie ma sensu abym się do niego ustosunkowywał, ponieważ Ty i tak nie zrozumiesz. Podejrzewam, że tak jak napisał mój przedmówca na pewnym etapie swojego życia zrozumiesz, że nie miałeś racji. Być może się mylę i zaczniesz np. okradać
@Olo92: co tam żabka czy gwałt od razu napadne na dyliżans albo pociąg a co się mam #!$%@?ć, próbowałem być miły i wytłumaczyć ale się nie da więc napisze dosadnie, wszystkie te bzdury z ust polaków o uczciwości dobroci honorze sprawiedliwości o byciu w porządku to stek #!$%@? bzdur rodem z książeczek dla dzieci, jesteś ograniczony i to mocno i do ciebie zwyczajnie nie dociera że ślepa uczciwość to jest czysty
@GrubyPrezes: a wziąłeś kiedyś pod uwagę opcje "nie oglądam"? Nawet swoim #!$%@? pod tym postem budujesz im w pewien sposób zasięgi a przecież jesteś robin hoodem ppv i chcesz nas uchronić przed czeczeńską inwazją.
Twój tok rozumowania to dziecinada i festiwal usprawiedliwień gdzie koniec końców oglądasz sobie coś na co plujesz.
Dla mnie to jest zwykła kradzież, gdybyś korzystał trochę z TWOICH WŁASNYCH poglądów to po prostu olałbyś oglądanie i komentowanie
@sprytny-wegorz: a niech ci bedzie pgrowcu i tak nie zakumałeś, niech będe tym wielkim i złym złodziejem w państwie z gówna i tektury gdzie od lat 90tych kradną te same mordy, szykuj się bo ty będziesz następny zabiore ci nawet eternit z dachu a z tą walką to nie źle cie poniosło doktorze ułomek