Wpis z mikrobloga

Razem z kumplem chcielibyśmy zwiedzić twierdzę osowiec 15 września z przewodnikiem od 10:00 godziny. Niestety nie będziemy samochodem i z tego co widzę to trochę komplikuje sytuację z dojazdem z Osowca lub Moniek(wcześniej dojazd z Białegostoku). Na pewnym podróżniku co prawda są widoczne kursy, ale nie takie z dojazdem przed godziną 10:00, tylko niestety zdecydowanie później. Tutaj moja prośba i pytanie do was, jak wygląda sprawa z kursami prywatnych przewoźników nie widocznych w połączeniach wg. e-podróżnika?
#osowiec #twierdza #podlaskie #twierdzaosowiec #wojna #podlasie #monki #bialystok
  • 6
  • Odpowiedz
@mesje_labul: według miejskich aktywistów powinieneś przyjechać tramwajem XDDD

Niestety bez samochodu się nie obejdzie, prywatnym przewoźnikom nie opłaca się obsługiwać takich tras
  • Odpowiedz
@mesje_labul: Dobrze, że zacząłem przeglądać tagi i znalazłem ten wpis, bo jak widzę jeszcze zdążyłem przed 15 września ( ͡~ ͜ʖ ͡°) A że jeżdżę tą trasą co najmniej raz w miesiącu to się wypowiem.

E-podróżnik jest w tym miejscu mylący, bo przy próbie wyszukiwania dojazdu pokazuje tylko pojedynczy autobus do Osowiec-Twierdza. Z tym, że nie jest to prawda - istnieje w to miejsce bardzo dużo kursów
MechanicznyTurek - @mesje_labul: Dobrze, że zacząłem przeglądać tagi i znalazłem ten ...

źródło: obraz_2023-08-27_193325144

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@MechanicznyTurek: Dzięki za odpowiedź. Dzwoniłem do tego stowarzyszenia twierdzy osowiec(czy jakoś tak) i niestety dowiedziałem się o zamknięciu z tego co się domyślam, muzeum czy teren aż do odwołania. Znajomek zaproponował twierdzę w Przemyślu i raczej tam pojadę.
  • Odpowiedz