Wpis z mikrobloga

  • 18
to przypadkiem nie jest ten trollowy sondaż giertycha?


@Kryspin013: To jest jedyną wiarygodna sondażownia!!! Cała reszta jest obdzwoniona i opłacona przez kaczora!
  • Odpowiedz
@kulass: Tak #!$%@?ąc jeszcze to jakim cudem partia przebijająca próg miałaby tylko 1 posła, jest to tylko teoretycznie możliwe, a w praktyce to z automatu musi być chociaż kilku. Jak już wymyślają te liczby to niech wymyślają porządnie xD.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: swoja droga, Giertychowi musi sie nieźle palić pod stopami, ze sobie próbował załatwić immunitet senatorski i nikt go przygarnąć nie chciał. Musi mieć za uszami sporo, puki siedzi we Włoszech to jest ok, ale pracować zdalnie jako adwokat nie może, wiec i kasy ubywa.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
skoro totalna opozycja tak dobrze wypadła to chyba już nie musi się starać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CheSlaw: Dlatego też "bezsilni razem" i "sekta na wybory" obecnie zajmują się ustalaniem kogo i na jak długo będą wsadzać do więzienia za symetryzm po wygranych wyborach ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
coś chyba przegapiłem z tym wsadzaniem do więzienia za symetryzm. rzucisz jakieś info?


@CheSlaw: na Twitterze pełno komentarzy na ten temat pod prawie każdym postem o "symetryzmie". Sporo tego było u wiejskiego na profilu, niestety szur mnie zablokował i nie mogę dać screenów.
  • Odpowiedz