Wpis z mikrobloga

@karix98: Ale kawa (oczywiście w rozsądnych ilościach) ma wiele potwierdzonych właściwości prozdrowotnych. Poza tym jest smaczna - oczywiście z mlekiem, bo kawa bez mleka jest jak seks bez kobiety.
@zblazowany_: tak się składa że byłem studentem i również zdarzało mi się siedzieć na uczelni od 8 do18 czy tam 20, ale no ja nawet w takich przypadkach nie miałem potrzeby picia kawy, jak siedziałem długo to miałem kanapki ze sobą i zawsze był czas żeby coś #!$%@?ć, a nawet jak byłem głodny bo to cóż byłem głodny będąc studentem nie ma się 5 lat i raczej bycie głodnym przez 3-4
może Cię to zaskoczy ale niektórzy lubią smak kawy.


@Franekdolas23: zasakujące jak można lubić smak gorzkiego gówna, tak samo z tymi co lubią smak piwa ale to nie moja sprawa co tam lubisz
@karix98: dwie kawy z rana z 5 kopiastych lyzeczek, do tego do każdej 5 kopiastych lyżecek cukru, 6-8 fajeczek (a przed tym obowiązkowo jakieś benzo rozpuszczane pod językiem, wtedy można wypalić nawet 12-15 fajeczek na śniadanie, bo gorzki smak benzo+ slodka kawa + fajeczki to idealna kompilacja) a po kilku godzinach poprawienie jakiemś mocniejszym stimem.Tak trzeba żyć.
@Hasz5g problem jedynie w tym że niecałe pół dnia udało mi się wytrwać. Totalny horror, duży lęk, arytmia, ból brzucha, odczucie jakbym był 5 metrów pod wodą. Nawet nie mogę powiedzieć że miałem trudności z koncentracją. Koncentracja była jakimś abstrakcyjnym, odległym pojęciem.
@karix98: żeby sie pobudizć i wysrać potem. a nastepnie wykąpac i isc czystym do pracy itd. kazdy normalny czlowiek tak robi. ale widze przerasta to twoja inteligencje. 1 kawa rano czyni cuda.
@karix98: Ogólnie kawa jest zdrowa, jak się jej nie słodzi i nie przesadza się z mlekiem. Czarna jest zdrowsza od herbaty.
Smak w porównaniu z herbatą inny, ale można lubić i to, i to.