Wpis z mikrobloga

Kamerdyner na gniocie dzisiaj pojechał z tym gościem Kiszonki do stolicy Larytą☺, snuli się tam, ale nie wyjawił po co tam pojechali, plus wydaje mi się że mogli być na boreju u Krzycha pizzy bo jakieś podobne otoczenie ale pokazał tylko że był tam na zupce gdzieś, no i przejeżdżali chyba przez ulicę tuk tukiem gdzie była stara Polonia.
#raportzpanstwasrodka
  • 12
  • Odpowiedz
@dizel81: Migotka tez chyba juz w Pna Pe a Macko mowi ze spedzi jeszcze pare dni w stolicy. I widzialem tez pytanie u Gapy o koze na ktore odpowiedzial ze chyba kozy nie bedzie. Cos mi sie zdaje ze tam juz jest grana przeprowadzka do PP przez ta pare a Gapa chyba wkooorwiony bo kto bedzie pracowal dla Sicziza I dokladal sie do tego biznesu. A tu u Mackow niedlugo Patronite
Nightshift_ - @dizel81: Migotka tez chyba juz w Pna Pe a Macko mowi ze spedzi jeszcze...

źródło: Screenshot_20230820_163756_Instagram

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 13
@Nightshift_ może to są te zmiany o których Ropuch gadał że mają nastąpić od września, wie może że oni się wyprowadzają do stolicy, wszystko to na razie domysły, zobaczymy co będzie.
Chociaż nie wiem bo na gniocie Kamerdyner narzekał na stolicę że mało zieleni i duże miasto, pewnie za chwilę się wszystko wyjaśni.
  • Odpowiedz
@dizel81: @Nightshift_: Kamerdynerowie już raz mieszkali w Phnom Penh, więc trudno powiedzieć czy chcą tam znów zamieszkać. Być może są tam, aby ogarnąć jakieś wizy, loty itd. do innego kraju. Obstawiałbym do Indonezji (Bali). Ale poczekamy, zobaczymy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@dizel81: ale zauwaz ze byl 2 razy na Boreyu w poblizu Pola Pizza. Moze tam czegos szukaja bo opowiada ze niedlugo Borey bedzie mial nowy most i bedzie skomunikowany z centrum Pna Pe.
Oczywiscie ze to domysly ale kilka rzeczy daje podstawy. Niby nie oglada kanalu Macieja "Wyluzuj w Azji" ale sie zagotowal na kanal " Wyluzuj u Gapy " i twierdzil wtedy ze ktos kradnie ich materialy i publikuje na
  • Odpowiedz
@pelt: tak wiem i co z tego mowili podobalo im sie tam. Na Bali byli chyba rok tak samo jak w Tajlandii ale Maciej ostatnio twierdzil ze to Kambodza to ich kraj docelowy. I jeszcze twierdzil ze nie beda kupowali nowego skutera w Siem Reap bo nie sa pewni co tam bedzie i czy zdecyduja sie tam osiasc na dluzej. Na razie to moje domysly ale ogladajac dzisiejszego live Gapy to
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@H_Kloss zobacz tak od 2.15 na gniocie u Kamerdynera z dziś, mówi tam że gość Marcina wyciągnął telefon, a już tuk tuk podjechał, poterm że przyjechaliśmy.
Możliwe że gniot jest sprzed dwóch dni i gość ze stolicy pojechał do Kampotu i dziś jest już w Kampocie.
  • Odpowiedz