Wpis z mikrobloga

Przeczytałem właśnie komentarze pod wpisem @sildenafil i jestem przerażony logiką wykopków. Tak naprawdę o sprawie nie wiemy nic, jedynym faktem jest to, że mężczyzna dostał mandat za nieobyczajowe zachowanie. Dla większości wykopków jest to usprawiedliwienie samosądu na tym człowieku.

Ile jeszcze musi być sytuacji jak z #bezdomnyrekin albo tatuażem i molestowaniem jakiejś atencjuszki, żebyście zrozumieli, że prawo do procesu, obrony i sprawiedliwej kary jest podstawą cywilizowanych państw demokratycznych?
#falszyweoskarzenie #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #bekazlewactwa #lewackalogika #polityka
  • 36
@niochland: Mnie w ogóle nie obchodzi ofiara, ubolewam nad tym, że wykopki nie potrzebują żadnych dowodów, żeby kogoś osądzić.

@Valhalla159

XDD on z tego zrezygnował przyjmując mandat i przyznając swoją winę. Czego nie rozumiesz?

Przyznał się do zachowania nieobyczajowego, a nie do pedofilii. Czego nie rozumiesz?

@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany

nikt samosadu nie robił- to nadinterpretacja. Ksiadz walił konia i dostał mandat, to wszystko.

Samosądem jest pisanie, że to pedofil i wklejanie jego zdjęć
@cordianss: już ci mogę dać rezultat. Zostałby umorzone. Poza tym walenie konia nie jest zbrodnia tylko wykroczeniem. Jak chodzisz z piwem po osiedlu, to liczysz się z tym, ze sasiedzi będą mówili że łazisz z piwem.
Jak nie chcesz być znany z walenia konia na plaży, to tego nie robisz.
Tylko, że tu chodzi o oskarżenie o pedofilię.


@cordianss: "O skandalicznym zachowaniu ks. Piotra Z. poinformowała w mediach społecznościowych jedna z turystek, która tego dnia odpoczywała nad Bałtykiem. Zaapelowała ona, by uważać na dzieci, ponieważ na plaży jeden z mężczyzn miał się "masturbować na oczach dzieci", w tym jej córki. "
@cordianss: Ja tu po żadnej stronie nie stanę. On nie powinien walić konia na plaży, a ona nie powinna publikować wizerunku. Natomiast mam takie przemyślenie, że najwyżej by go przenieśli do jakiejś parafii na Podlasiu gdzie nikt by go nie kojarzył i sprawa by się zatarła, a on się jebnął pod pociąg. Ze wstydu? Czy może się bał że trafił pod lupę i ktoś znajdzie na niego grubsze brudy? Tego dowiemy
@franaa: Nie rozumiesz, oficjalne dane są takie, że policja przyjechała na miejsca, nie było tam żadnych dzieci, wstawili mu mandat za nieobyczajowe zachowanie i tyle.
Natomiast jakaś kobieta upubliczniła jego wizerunek z podpisem "uwaga ksiądz pedofil" i że masturbował się do jej córki, co jest prawdopodobnie kłamstwem. Tym samym pomówiła go o jedno z najgorszych przestępstw, nie można takich rzeczy powielać i przyklaskiwać, od karania jest sąd.