Wpis z mikrobloga

mój obecny setup to: smsl sap-8 + ukochane beyery 770 dt pro 80 ohm. jestem z tego zestawu bardzo zadowolony, sluchanie muzyki z dobrego źródła jest doznaniem. czy iść szczebelek wyżej? co możecie polecić żeby odczuć przeskok jakościowy? do zmiany słuchawek raczej sie nie przekonam. mam tez 990-tki ale rzadko z nich korzystam, bo wolę sluchawki zamkniete. 770-tki mogę mieć na łepetynie wiele godzin nieinwazyjnie.

na jakim setupie będzie mozna wyciaganac jeszcze wiecej z dt770 pro 80 ohm?

#audiofile #audio #stereo #sluchawki #dac
presburger - mój obecny setup to: smsl sap-8 + ukochane beyery 770 dt pro 80 ohm. jes...

źródło: smsl-sap-8-1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@cukru: dzięki, właśnie sie zapoznaje, ciekawe jak duzy wplyw maja te presety. domyslam sie ze to w duzej mierze kwestia indywidualna, bo dzwiek odbieramy subiektywnie.
  • Odpowiedz
  • 1
@presburger Wpływ jest ogromny, bo w zasadzie jesteś ograniczony tylko zniekształceniami.
A oprócz indywidualnych upodobań dochodzą jeszcze kwestie takie jak różnica w charakterystyce dźwięku słuchawek w zależności od budowy głowy i ucha oraz rozrzut produkcyjny (załączony obrazek).
cukru - @presburger Wpływ jest ogromny, bo w zasadzie jesteś ograniczony tylko znieks...

źródło: temp_file7357502104960807030

Pobierz
  • Odpowiedz