Wpis z mikrobloga

@January-zwiedza-szpary: nie wiem czy google uznaje to za "mowę nienawiści", czy własciciele sobie wykupują dobre opinie i te gorsze są zgłaszane, albo z automatu też takie, co były pisane wcześniej nawet jeżeli są dobre.
  • Odpowiedz
@January-zwiedza-szpary: google odkąd przejęło monopol nie jest już do użytku. Większość zapytań to sponsorowane reklamy- nic nie da się znaleźć w tej wyszukiwarce praktycznie, a teraz firmom, które płacą za reklamę nie można wystawić złych opinii. Cenzura i czysty zysk.
  • Odpowiedz
@January-zwiedza-szpary: mi jako powód wygenerowali „Treści, które naruszają nasze zasady dotyczące fałszywego zaangażowania, są niedozwolone. Fałszywe zaangażowanie obejmuje treści zachęcające do publikacji w zamian za korzyści, treści mające na celu manipulowanie oceną miejsca oraz inne treści, które nie odzwierciedlają autentycznych wrażeń użytkowników.” XDD
  • Odpowiedz
@qeni jaka masz range lokalnego przewodnika? Może to od tego zależy? Takie ułomne zabezpieczenie przed spamem ocenami. Ja normalnie ostatnio dałem 1 gwiazdkę i opinia opublikowana.
  • Odpowiedz
  • 0
@xqwzyts poziom 4, 42 opinie. U mnie wygląda to tak, że część opinii zablokowało totalnie z dupy, zarówno pozytywne jak i negatywne (chociaż zdecydowanie więcej tych drugich)
  • Odpowiedz
@January-zwiedza-szpary: dodawałem różne opinie jako lokalny przewodnik, teraz już tego nie robię przez głupią politykę Google gdzie nie mogłem napisać negatywnego komentarza o knajpie w której baba za ladą zachowywała się jak obrażona karyna pomimo że do końca próbowałem być miły, a #!$%@? jej dlatego że śmiałem oddać jej żarcie w którym był długi włos
  • Odpowiedz