Wpis z mikrobloga

Niezły typek się trafił, ostatnio odpierdziela krzywe akcje + przezywa sebków i sztywnych ludzi, dzisiaj nagrał Sequento i Alanika + dał taki podpis, jak myślicie jak skończy owy jegomość?
#famemma
Djuk94 - Niezły typek się trafił, ostatnio odpierdziela krzywe akcje + przezywa sebkó...

źródło: xD

Pobierz

Jak skończy kawiaq

  • Walka we freakach 25.1% (248)
  • Jak ozdóbka (jak był w grze) 18.7% (185)
  • jak ozdóbka (kiedy wylogował się z gry) 56.1% (554)

Oddanych głosów: 987

  • 22
@Djuk94: obserwowałem go zanim to wszystko wybuchło i koleś w pewnym sensie właśnie zrealizował plan na który liczył aby o nim mówili XD nie ważne czy źle czy dobrze, ważne by mówili ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawy jestem tylko jak to będzie wyglądało prawnie lub czy ktoś prędzej czy później nie zrobi mu krzywdy.. Liczę, że media podchwycą temat i przyspieszy to proces by dostał jakiś zakaz
@odyn88: Niech mówią, im bardziej rozpoznawalny, tym lepiej. Już co raz więcej osób chce go spotkać na ulicy. Ja podejrzewam, że jakiś partyzant pójdzie i skończy z wybitymi zębami, złamanym nosem.
@Djuk94: no ale nie ludzi tylko patologicznych sebów. Normalny dorosły człowiek jak jakiś gimbus go zaczepia to się uśmiecha i idzie dalej,ewentualnie bekę z gimbusa pokręci, a nie piany na pysku dostaje i chce mu #!$%@?ć. Bo dorosły wie że za #!$%@? gimbusa to może być Sztum, ma swoje życie i nie ma czego udowadniać nikomu. Na takim czymś można tylko stracić
@Pozdrowieniadoczeczenii: xDDD
O ile typ faktycznie raczej zaczepia mało lotnych gości to tak czy siak jest #!$%@?. Przecież nawet normalni, spokojni goście mogliby mu #!$%@?ć gdyby tak randomowo komuś zakłócał wieczór np. z dupą.
@Djuk94: @odyn88

jak myślicie jak skończy owy jegomość?

Konop w swoim nowym filmie dał na niego taką teczkę z dowodami, że nawet na 48 godzin go nie muszą zawijać bo jest od razu na puchę. Ten chłop jest takim debilem, że dosłownie sam na siebie zostawia dowody na każdym kroku próbując się tym flexować. Jeżdżenie 140 w zabudowanym, groźby karalne, sprawa za fałszowanie dokumentów i kupienie samochodu na jakąś dziewczynę a
@Pozdrowieniadoczeczenii: Śmiem twierdzić, że jakby wyskoczył do nieodpowiednich ludzi to skończyłby jako gipsowa mumia na sorze. On za każdym razem startuje do kobiet jakichś lub pijanych typów + na YouTube grozi w miarę spokojnemu Konopskiemu i jakiemuś tam chłopaczkowi. Jestem ciekawy czego na przykład nie wyskoczył do Isamu co szukał kiedyś pluszowego misia
@Pozdrowieniadoczeczenii: Isamu to człowiek który kupił bmw e36 na początku i chciał ogarniać automaty do gier, ale weszła umowa anty hazardowa i trenował zapasy czyli w sumie jak typowy gangus lat 90'' tych. Kiedyś jakichś chłop go zwyzywał czy tam dziecko mu zwyzywał to wsiadał w e90 i pojechał do Koszalina bodajże, ale film usunięty. 60 kilo Isamu a 60 kilo tego peta o którym piszemy to dwie różne rzeczy