Wpis z mikrobloga

W ostatnich miesiącach wiele wydarzyło się w sprawie SLAPP-ów (strategicznych działań przeciw partycypacji publicznej). Co z dyrektywą anty-SLAPP, jak oceniają ją organizacje społeczne z Coalition Against SLAPPs in Europe - CASE, jakie działania podejmuje Rada Europy? Podsumowuje dla Was Marzena Błaszczyk: https://siecobywatelska.pl/prawo-przeciw-slapp-om-na-jakim-jestesmy-etapie/

Wołam:


Dobrego weekendu!
__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #slapp
WatchdogPolska - W ostatnich miesiącach wiele wydarzyło się w sprawie SLAPP-ów (strat...

źródło: Prawo przeciw SLAPP-om na jakim jesteśmy etapie

Pobierz
  • 19
@Watchdog_Polska: o cholera, serio takie coś jest wprowadzone, że klapsa nie można dla maniury dać? Ja to taki odklejony ostatnio jestem, że nawet nie wiedziałem o tej aferze w ogóle nic, fajnie, że mówicie, pewnie też was to wkurzyło, ja wiem jak jest, wiem co czujecie teraz, miejmy nadzieje, że wszystko dobrze się zakończy bo inaczej to ja nie wiem co to będzie
z fartem
@Watchdog_Polska: nie jeszcze nie właśnie, miałem zaraz zaczynać ten bankiet, ale jak takie coś jest, że nie wolno maniurek po dupie klepać, to ja nie widzę sensu żadnego w bankietach, w relacjach z innymi ludźmi w ogóle, wszystko straciło sens dla mnie
z fartem