Wpis z mikrobloga

Ale pogrom. I to jeden ruski czołg takie manto Ukraińcom sprawił? Wprost nie do wiary, jak te ruskie, wieczne pijane moczymordy mogły tego dokonać.


@BiasedMonkey: I to musi być jakiś żałosny T-54 czy T-62 bo innych czołgów Rosja już nie ma. Wyobraź sobie co by było gdyby tam jakiś T-90m był. Dobrze że Rosja je wszystkie straciła a nowych nie produkuje.
I to musi być jakiś żałosny T-54 czy T-62 bo innych czołgów Rosja już nie ma. Wyobraź sobie co by było gdyby tam jakiś T-90m był. Dobrze że Rosja je wszystkie straciła a nowych nie produkuje.


@Szinako: pan ekspert koniaszowaty jak zwykle na miejscu. Co za różnica jaki to czołg, kiedy walczy z BWP?

Głupi sarkazm wokół chochoła, którego sobie sam zbudowałeś ()
@Rimbolo: Ale mnie #!$%@?ą te debile z dowództwa UA. Który to już raz Ukraińska grupa uderzeniowa jest masakrowana na otwartym polu.... Tyle sprzętu, tylu ludzi do piachu.... I znów kupa trupów bez zadanych strach wrogowi, pchają debile #!$%@? ich na te gołe pola ma miny i pod lufy, ale mnie #!$%@? bierze na takie coś.
@missioncritical: O kurde biedne Ukraińce wysłały BWP na czołgi to pewnie wina Rosjan, a nie ukraińskiego dowodzenia.


@Szinako: nikt tego nie napisał. Matka Cię nauczyła dyskutować stosując błędy logiczno językowe? Czy to rosyjscy nauczyciele reprezentują taki poziom kału?
O kurde biedne Ukraińce wysłały BWP na czołgi to pewnie wina Rosjan, a nie ukraińskiego dowodzenia.


@Szinako: kolejnego chochoła sobie koniaszu postawiłeś? Ile razy będziesz sobie coś wymyślał, żeby potem z tego zrobić sarkazm? To brzmi jak jakieś zaburzenia.

Jedyną osobą która tu się obsrała multizielonko jesteś ty. Wymyśliłeś sobie tezę i ją teraz wyśmiewasz przypisując ją nam.
Ale obsraliście spodnie o to że Ukraina nie umie walczyć i wysyła do ataku na czołgi złe pojazdy.


@Szinako: #!$%@? jakieś chochoły, że ktoś tu coś pisze o jakiejś winie Rosjan i usprawiedliwianiu ukraińskiego dowództwa, a jak Ci wskazałem, że to chochoł i matka Cię nie nauczyła dyskutować to zaczynasz coś mówić o sraniu. Podetrzyj dupę i dorośnij obsrańcu.