Wpis z mikrobloga

@timechain no ale z tymi dolarami to przesadził. Będzie chyba znów jakaś rewolucja.
A serio chłop będzie dla popularności robił takie szopki, a i tak wie, że bez $ są już dawno bankrutem, a przejście na chińskie i rosyjskie waluty nikomu na dobre nie wyszło.
  • 1
@mexxl: przepraszam bardzo, ja bez przerwy cisnę po debilach z konfy. Przejrzyj profil. Proszę mnie nie obrażać.

Co nie znaczy że jestem lewakiem. Muszę tak proste rzeczy zaznaczać bo dla debilstwa na wypoku każdy musi być skrajnym zjebem spolaryzowanym z jednej lub drugiej strony. Gardzę lewactwem i prawactwem.

Choć konfiarze to wyjątkowe przygłupy...
@widmo82 tylko, żeby nie zapętliła się jak Wenezuela, choć Ameryka Południowa nigdy sobie takich kółeczek nie szczędziła ( ͡º ͜ʖ͡º)
@timechain chodzi o porównanie. Jak wprowadzali zamiast barteru pieniądz to pewnie co niektórzy też snuli teorie spiskowe o królach, którzy chcą zawładnąć światem.
@timechain no dokładnie właśnie teraz mamy kolejny krok, który raczej nie będzie rewolucja, ale naturalnym rozwinięciem polityki monetarnej.
Do tego moglibyśmy dyskutować o wpływie templerariuszy na rozwój pieniądza na świecie, ale nie o to chodziło, ale cóż...
A teraz chyba też będziesz mógł wymienić cyfrowy pieniądz na towar prawda? więc według twojej logiki nikt nie musi nikogo przekonywać do tej formy płatności ¯_(ツ)_/¯